کد خبر: 50478 A

رییس دانشگاه علوم پزشکی قزوین:

ششمین دوره انتخابات نظام پزشکی استان قزوین برای مشخص شدن اعضای هیئت مدیره، همزمان با سراسر کشور با حضور جامعه پزشکی استان برگزار شد.

رییس دانشگاه علوم پزشکی قزوین گفت: ششمین دوره انتخابات نظام پزشکی استان قزوین برای مشخص شدن اعضای هیئت مدیره، همزمان با سراسر کشور با حضور جامعه پزشکی استان برگزار شد.

به گزارش ایلنا از قزوین؛ دکتر علی اکبر زینالو افزود:  انتخابات قزوین در پردیس این دانشگاه و انتخابات دیگر شهرستان های استان در شبکه های بهداشت ـ درمان برگزار شد.

 رییس هیئت اجرایی ششمین دوره انتخابات نظام پزشکی استان قزوین با اشاره به تعداد نامزدهای این دوره اظهار داشت: مجموعاً 119 نفر داوطلب در این دوره از انتخابات استان ثبت نام کردند که شامل تعداد 64 نفر در شهرستان قزوین، تعداد 22  نفر در شهرستان تاکستان، تعداد 19 نفر در شهرستان آبیک و تعداد 14 نفر در شهرستان البرز می باشند.

 دکتر زینالو با بیان اینکه برخلاف دوره های قبلی که انتخابات تنها در دو شهرستان قزوین و تاکستان برگزار می شد در این دوره، انتخابات در تمام شهرستان های استان و به صورت مستقل از یکدیگر برگزار شد، گفت: البته انتخابات در شهرستان بویین زهرا به دلیل به حد نصاب نرسیدن برگزار نشد و اضافه کرد: اعضای هیئت مدیره نظام پزشکی شامل گروه پزشکان، دندانپزشکان، متخصصان علوم آزمایشگاهی، دارو سازان، دانش آموختگان مامایی، کارشناسان بینایی سنجی، فیزیو تراپی و گفتار درمانی می باشند.

 دکتر فرزاد پیرویان معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی قزوین و رییس هیئت نظارت بر ششمین دوره انتخابات نظام پزشکی شهرستان قزوین نیز با اظهار این مطلب که استقبال جامعه نظام پزشکی در این دوره از انتخابات چشمگیر بود گفت: در اولین فرصت، اسامی منتخبان به اطلاع خواهد رسید. 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر