کد خبر: 54394 A

امروز پنج شنبه صورت می گیرد؛

مرکز علمی کاربردی فرهنگ و هنر قزوین امروز پنج شنبه با حضور معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سرپرست دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر و استاندار قزوین افتتاح می شود.

مرکز علمی کاربردی فرهنگ و هنر قزوین روز پنج شنبه، 17 اسفند ماه سال جاری با حضور شاه آبادی، معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سرپرست دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر و استاندار قزوین در مجتمع فرهنگی هنری ارشاد افتتاح می شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، سرپرست مرکز علمی کاربردی فرهنگ و هنر اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین افزود: این مرکز در سه رشته روابط عمومی، امور فرهنگی و هنرهای تجسمی(گرافیک هنری) دانشجو پذیرش کرده و مکان این مرکزدر مجتمع فرهنگی هنری ارشاد می باشد و سعی شده است از وجود اساتید مجرب استان در این مرکز استفاده  شود.

محمد حسین سلیمانی خاطرنشان کرد: این مرکز به تقاضای علاقمندان به رشته های فرهنگی و هنری در قزوین راه اندازی شده و با توجه به چشم انداز اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان،  تعداد رشته های این مرکز در سال های آتی افزایش و مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد نیز طی سال های آینده راه اندازی می شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر