کد خبر: 58576 A

ناطر ستاد مرکزی سفرهای کشور به همراه دبیر ستاد تسهیلات سفرهای استان قزوین از برنامه‌های این ستاد بازدید کرد.

ناظر ستاد مرکزی سفرهای کشور ضمن ابراز خرسندی از برنامه‌های مدون استان قزوین گفت: تنوع فعالیت‌های فرهنگی در ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی در استان قزوین بسیار منسجم بوده و تمامی معاونت‌های ستاد با همراهی هم به ارائه خدمات به گردشگران می‌پردازند.

به گزارش ایلنا از قزوین؛ فیاضی خدمات اطلاع رسانی در مبادی ورودی شهر را عالی ارزیابی کرد و افزود: اولین بخش از پذیرایی مسافران در نوروز بحث اطلاع رسانی مناسب به گردشگران است که در قزوین این امر به خوبی محسوس بوده و راهنمایان هم در مبادی ورودی و هم در شهر حضور داشته و به مسافرین در امر اسکان، بازدید و... راهنمایی لازم را ارائه می‌کردند.

فیاضی فعالیت شهرداری را در امرنظافت، شادابی و تزیین شهر خوب دانست و اظهار داشت: همکاری شهرداری در استان قزوین مشهود بود و تزئینات شهر و میادین با تنوع بسیار جذاب بوده و هشتمین نمایشگاه صنایع دستی و سوغات نیز به امر جذب گردشگر و پر کردن اوقات فراغت کمک شایانی کرده‌ است.

ناطر ستاد مرکزی سفرهای کشور در ادامه افزود: معاونت اسکان و پذیرایی ستاد در استان با استقرار راهنمایان سیار که در مبادی ورودی شهرها و مراکز اطلاع رسانی حضور دارند کار راهنمایی مسافران به مراکز اسکان را انجام می‌دهند.

فیاضی تورهای قزوین گردی را یکی از شناسه‌های معرفی شهر به گردشگران خواند و تصریح کرد: برگزاری تورهای قزوین گردی به معرفی شهر و استان به گردشگران کمک نموده و مسافران نوروزی می‌تواند به همراه یک راهنمای خبره ضمن آشنایی با قزوین از دیدار سایت‌های تاریخی این کهن شهر لذت ببرند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر