کد خبر: 6538 A

در راستای ارتقاء كیفیت اطلاع‌رسانی از آخرین اقدامات مدیریت شهری قزوین و همكاری با رسانه ها در شش ماه اول سال جاری 4 هزار و 55 خبر از شهرداری قزوین و سازمان‌های وابسته در رسانه‌های مكتوب و مجازی استانی و كشوری انعكاس یافته است.

قزوین - ایلنا: مدیر روابط عمومی شهرداری قزوین گفت: با همكاری رسانه‌ها طی شش ماه سال‌جاری 4 هزار و 55 خبر از شهرداری قزوین و سازمان‌های وابسته در رسانه‌های مكتوب و مجازی استانی و كشوری انعكاس یافته است.

به گزارش ایلنا؛ علیرضا منجم افزود: با توجه به افزایش همکاری رسانه‌های گروهی جهت انعکاس اخبار، انعكاس خبر در رسانه‌های مكتوب و مجازی استانی و كشوری طی شش ماه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش یافته است.

وی ادامه داد: در شهریورماه سال جاری 761 خبر، گزارش تولیدی و پوششی در رسانه‌های مكتوب و مجازی استانی و كشوری انعكاس یافته است كه خبرگزاری مهر با انعکاس 71، خبرگزاری فارس با 54، خبرگزاری ایلنا با 44 و خبرگزاری ایرنا با 42 خبر به ترتیب بیشترین همکاری را در شهریورماه سال جاری با مجموعه شهرداری قزوین و سازمانهای وابسته در انعکاس اخبار و اطلاع رسانی از آخرین اقدامات مدیریت شهری داشتند.

این مسوول اظهارکرد: در بین رسانه‌های مکتوب، روزنامه ولایت با 80، هفته‌نامه حدیث با 19، هفته‌نامه تاك قزوین با 17 و  مینودر با 16 خبر بیشترین همکاری را در اطلاع رسانی با این مجموعه در همین مدت داشتند.

مدیر روابط عمومی شهرداری قزوین بیان کرد: همچنین ضمیمه روزانه و استانی روزنامه ایران با عنوان "ایران زمین" با انعکاس 29، ضمیمه هفتگی روزنامه همشهری با انعكاس 17 و ضمیمه ماهنامه روزنامه کار و کارگر با انعکاس 8 خبر  بیشترین همکاری را با مجموعه شهرداری قزوین در امر اطلاع رسانی داشتند.

منجم ادامه داد: در این مدت روزنامه مزایده و مناقصه با 8، روزنامه دنیای اقتصاد با 6 و روزنامه اطلاعات با 4 و جام جم با 4 خبر به ترتیب بیشترین همكاری را با شهرداری قزوین داشتند.

وی خبرداد: خبرگزاری‌های ایرنا با 521، ایلنا با 401، فارس با 383، مهر با 329، شبستان با 6، ایسنا با 30، تین نیوز 24، برنا18، موج13، دانشجو 11، ایكنا8، آریا 2، سایت خبری روزنامه مزایده و مناقصه با 142 و سایر خبرگزاری ها با 81خبر بیشترین همكاری را با این مجموعه طی شش ماه اول سال جاری داشتند.

این مسوول گفت: شهرداری قزوین از همکاری رسانه‌ها استانی و کشوری اعم از مکتوب و مجازی در امر اطلاع رسانی و پوشش اخبار تشکر دارد چراكه همکاری رسانه‌ها با نهادها به ویژه مدیریت شهری و انعکاس اخبار فعالیت ها و رویدادها باعث می‌شود، شهرداری قزوین در انجام ماموریت‌های محوله در مسیر توسعه شهر موفق‌تر عمل کند و مردم نیز همراهی قابل ملاحظه ای با شهرداری داشته باشند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر