کد خبر: 6554 A

سرپرست روابط عمومی و امور بین الملل استانداری قزوین خبرداد:

سرپرست روابط عمومی و امور بین الملل استانداری قزوین از برگزاری دوره آموزشی "هنر خوب نوشتن "و "برگزاری همایش" برای مدیران و کارشناسان روابط عمومی دستگاه ها ی اجرایی استان خبر داد.

قزوین - ایلنا: سرپرست روابط عمومی و امور بین الملل استانداری قزوین گفت: این دوره آموزشی از دوره‌های تخصصی در حوزه روابط عمومی و اطلاع رسانی است که با همکاری دفتر آموزش و پژوهش استانداری قزوین برگزار خواهد شد.

به گزارش ایلنا؛ "هادی صادق دقیقی" در گفتگو با خبرنگاران افزود: مدت زمان این دوره آموزشی 24 ساعت است که در روزهای چهارشنبه و پنج شنبه در محل دفتر دفتر آموزش و پژوهش استانداری برگزار می‌شود.

سرپرست اداره روابط عمومی و امور بین الملل استانداری تصریح کرد: قبل از برگزاری این دوره یک دوره آموزشی دیگر با عنوان " مدیریت همایش ها و گردهمایی ها" به مدت 18 ساعت از تاریخ 12 شهریوربرای مدیران و کارشناسان روابط عمومی و مسئولان سمعی و بصری سازمان ها و ادارات دولتی و غیردولتی در محل مذکور برگزار خواهد شد.

دبیر شورای اطلاع رسانی استان قزوین خاطرنشان کرد: برگزاری 5 دوره آموزشی و تخصصی در حوزه روابط عمومی و اطلاع رسانی به مدت 152 ساعت از مصوبات شورای اطلاع رسانی استان است که یک دوره با عنوان "تحلیل محتوای پیام های ارتباطی" برگزارشده و با برگزاری دو دوره مذکور تا قبل پایان سال برنامه ریزی برای برگزاری دو دوره آموزشی دیگر با عنوان "کاربرد فناوری اطلاعات در روابط عمومی" و "مدیریت استراتژیک در روابط عمومی" صورت گرفته است.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر