کد خبر: 74477 A

با همكاری سازمان پسماندهای شهرداری قزوین؛

با همكاری سازمان پسماندهای شهرداری قزوین، 50نفر از زندانیان در حوزه‌های مختلف مشغول به كارخواهند شد.

ایلنا: مدیر بنیاد تعاون زندانیان قزوین از توسعه اشتغال زندانیان استان قزوین خبر داد و گفت: با همكاری سازمان پسماندهای شهرداری 50نفر از زندانیان در حوزه های مختلف مشغول به كار خواهند شد.

به گزارش ایلنا از قزوین؛ مجیدزكی زاده افزود: همكاری شهرداری و سازمان‌های وابسته به این نهاد زمینه اشتغال زندانیان را توسعه بخشیده و در حال حاضر بخش عظیمی از خدمات این حوزه توسط مددجویان اجرا می شود.

وی گفت: سیاست گسترش اشتغال و حرفه آموزی زندانیان بر مبنای كاهش ارتكاب جرم و تكرار آن و ایجاد زندگی سالم در دستور كار بنیاد تعاون زندانیان قرار دارد و این مهم با همكاری و مشاركت سایر نهادهای ذیربط استانی روند روبه رشدی را طی می کند.

زكی زاده عنوان كرد:هم اكنون بیش از 150 نفر از زندانیان در بخش خدمات عمومی اشتغال به كار دارند و تا پایان سال ظرفیت اشتغال بكار این دسته از متقاضیان تكمیل خواهد شد.

 مدیر بنیاد تعاون زندانیان استان قزوین، همچنین از راه اندازی فاز دوم كارخانه بسته بندی قند و حبوبات در آینده نزدیك خبر داد و گفت: با راه اندازی فاز دوم این طرح زندانیان بیشتری تحت پوشش طرح های شغلی این بنیاد قرار می گیرند.

وی در پایان خاطرنشان كرد:بحمداله اشتغال بكار زندانیان در تغییر رفتار و سبك زندگی آنها بسیار كارآمد است و امیدوار هستیم با طرح توسعه این برنامه،جمعیت كیفری زندانها كاهش یابد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر