کد خبر: 75783 A

استاندار قزوین:

بی‌طرفی دست اندركاران و مجریان انتخابات می‌تواند اعتماد مردم را افزایش داده و زمینه و بستر مشاركت و حضور حداكثری را فراهم كند.

ایلنا: استاندار قزوین گفت: بی طرفی دست اندركاران و مجریان انتخابات می‌تواند اعتماد مردم را افزایش داده و زمینه و بستر مشاركت و حضور حداكثری را فراهم كند.

به گزارش ایلنا از قزوین؛ احمد عجم در سومین جلسه ستاد انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری و چهارمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان قزوین بیان داشت: مردم همواره در دوره های پس از انقلاب اسلامی نشان داده اند كه درك درستی از شرایط داشته و با دشمن شناسی، زمان شناسی و مصلحت اندیشی مشاركت بالایی درانتخابات دارند و دشمن را در دستیابی به اهداف و نیات شوم خود ناكام گذاشته اند.

وی افزود: اجرای قانون، امانت داری، اعتماد سازی و ایجاد امنیت چهار وظیفه و ماموریت اصلی دست اندركاران انتخابات است كه بستر لازم را برای تحقق حماسه سیاسی و مشاركت حداكثری مردم فراهم می كند.

استاندار با بیان اینكه «اگر قانون به درستی اجرا شود نا امنی بوجود نمی آید» تصریح كرد: اگر امانت دار آرای مردم باشیم مردم نیز به مجریان و دست اندركاران اعتماد می كنند و مشاركتی گسترده و پرشور درانتخابات خواهند داشت.

وی با بیان اینكه «علامت و نشانه امانت داری، بی طرفی در انتخابات است» افزود: سرمایه نظام جمهوری اسلامی اعتماد مردم است كه در حد بالایی وجود دارد و باید از آن صیانت شود و تعامل، همدلی و انسجام بین هیأت های اجرایی و نظارت می تواند منجر به هم افزایی شده و انتخابات سالم و پرشوری را رقم بزند.

استاندار در پایان با بیان اینكه «بر طبق قانون همه دستگاه های اجرایی موظف و مكلف هستند كه امكانات و تجهیزات مورد نیاز را در اختیار مسئولین اجرایی و دست اندركاران برگزاری انتخابات قرار دهند» در ادامه افزود: قزوین  استانی برخوردار از آرامش و امنیت بالاست که آماده برگزاری انتخاباتی باشكوه و پرشور در 24 خرداد ماه است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر