کد خبر: 80244 A

بازرس كل استان قزوین:

ایجاد و تقویت زیرساخت های لازم برای توسعه فعالیتهای اقتصادی و تولیدی به ویژه در سال جاری كه از سوی مقام معظم رهبری به حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی نامگذاری شده امری است ضروری كه باید در اولویت دستگاه های مسئول از جمله شهرك های صنعتی قرار گیرد.

ایلنا: بازرس كل استان قزوین گفت: ایجاد و تقویت زیرساخت های لازم برای توسعه فعالیتهای اقتصادی و تولیدی به ویژه در سال جاری كه از سوی مقام معظم رهبری به حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی نامگذاری شده امری است ضروری كه باید در اولویت دستگاه های مسئول از جمله شهرك های صنعتی قرار گیرد.

 به گزارش ایلنا از قزوین؛  محمد حسین یزدان پناه در جمع مدیر عامل و كارشناسان شركت شهرك های صنعتی این استان خاطر نشان كرد بستر سازی مناسب برای ورود آسانتر سرمایه به استان، حمایت واقعی از تولید، سیاست گذاری و ایجاد زیرساخت های لازم از مهمترین وظایف و مأموریت های شركت شهرك های صنعتی است.

 وی با تاكید بر لزوم تكریم ارباب رجوع و كوتاه كردن فرآیندهای طولانی اداری در برخی از دستگاههای اجرایی ادامه داد: رفع موانع و مشكلات پیش روی توسعه و گسترش صنایع و ارائه خدمات به متقاضیان جهت ایجاد واحدهای صنعتی و تولیدی موجبات رغبت سرمایه گذاران و رضایتمندی هرچه بیشتر آنان را در ارتقای بهره وری و رشد و شكوفائی اقتصادی فراهم می آورد.

 بازرس كل استان قزوین در ادامه این نشست كه در حاشیه استقرار هیئت بازرسی صورت گرفت با اشاره به دیدگاه های دستگاه نظارتی یادآور شد: كارشناسان و بازرسان در این مأموریت نحوه واگذاری زمین جهت احداث واحدهای صنعتی در شهرك های صنعتی استان را مورد بررسی قرار می دهند.

 وی مقوله نظارت و بازرسی را امری بدیهی و غیر قابل انكار در تمامی سیستم ها و دستگاه ها دانست و تصریح كرد: سازمان بازرسی به عنوان عالی ترین ارگان نظارتی در كشور با نگاه نظارت اثربخش و رویكرد پیشگیرانه ناظر بر اجرای صحیح قوانین و حُسن جریان امور در دستگاه های اجرائی است.

 یزدان پناه در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به قرار گرفتن كشور در آستانه انتخابات گفت: ایجاد و خلق حماسه سیاسی در گرو حضور برجسته، عالمانه و آگاهانه آحاد جامعه در انتخابات 24 خرداد است و در این میان همه اقشار مردم به خصوص مسئولین و كارگزاران نظام وظیفه سنگینی بر عهده دارند.

 وی بیان كرد: با توجه به این كه دشمن در حال رصد كردن لحظه ای مسائل، اخبار و موضوعات مربوط به انتخابات است بنابراین حضور حداكثری مردم در این عرصه مُهر تائید مجددی بر مقبولیت نظام و خنثی نمودن نقشه های دشمنان انقلاب است.

 این مسئول ادامه داد:در این میان نقش نخبگان سیاسی، عملكرد صحیح و ایجاد همدلی در بین آنان بسیار تأثیرگذار است در غیر این صورت رویكردهای غیر مسئولانه و چنگ زدن به مسائلی كه موجبات تفرقه و انشقاق در جامعه می گردد به منزله آب به آسیاب دشمن ریختن و تكمیل پازل دشمن است.

بنابراین گزارش؛ ناصحی مدیر عامل شركت شهرك های صنعتی استان قزوین هم با تاكید بر اهمیت مقوله بازرسی گفت: نظارت و بازرسی از موضوعات مورد توجه آموزه های اسلام است كه موجب تقویت خود كنترلی و اصلاح امور می شود.

وی همچنین ضمن ارائه گزارشی از مجموعه اقدامات و فعالیت های شركت شهرك های صنعتی استان و بیان برخی مشكلات موجود خاطر نشان كرد: تعاملات سازنده با دستگاه نظارتی به ویژه در چند سال اخیر و بهره گیری از دیدگاه های كارشناسان و بازرسان، شركت شهرك های صنعتی را در وضعیت مناسبی جهت خدمت رسانی قرار داده است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر