کد خبر: 82655 A

بی‌شک کارگران و بازنشستگان و خانه کارگر آماده همه گونه همکاری و تلاش در جهت بهسازی کشور و حمایت از دولت منتخب ملت می‌باشد.

ایلنا: خانه کارگر استان قزوین حضور پرشور ملت در انتخابات را مصداق بارز حماسه سیاسی دانست.

به گزارش ایلنا از قزوین؛ خانه کارگر استان قزوین طی بیانیه ای انتخابات را مصداق حماسه سیاسی دانست.

متن کامل این بیانیه به شرح زیر است:

باسمه تعالی

مردم بزرگوار ایران و کارگران ایران اسلامی

حضور پرشور و حاکی از شعور بالای ملت شریف ایران در انتخابات 24 خرداد یازدهمین دوره ریاست جمهوری و چهارمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا، چشم جهانیان را به خود خیره کرد مصداق مردم‌سالاری دینی و مشارکت مردم در اداره کشور بود و استقلال و آزادی و جمهوری اسلامی را به رخ جهانیان کشید. این حضور پرشور، لبیک دیگر ملت ایران به ندای مقام معظم رهبری و مصداق بارز تحقق شعار «حماسه سیاسی» بود.

مشارکت کم سابقه شما در انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری یادآور خاطرات روزهای پرشکوه پیروزی انقلاب اسلامی است و نقش شما کارگران و بازنشستگان بصیر در این پیروزی که برنده واقعی آن قاطبه ملت عدالت خواه و میهن دوستمان بوده‌اند، بی‌بدیل و ممتاز است.

برخود فرض می‌دانیم که حسن انتخاب جناب حجت السلام و المسلمین دکتر حسن روحانی را به عنوان رئیس جمهور منتخب و مدبر این حماسه باشکوه که رهبری معظم انقلاب در آغاز سال جاری وعده آن را داده بودند تبریک و تهنیت عرض می‌نمائیم.

بی‌شک کارگران و بازنشستگان و خانه کارگر آماده همه گونه همکاری و تلاش در جهت بهسازی کشور و حمایت از دولت منتخب ملت می‌باشد.

رجاء واثق دارد دولت تدبیر و امید در سایه زعامت مدبرانه مقام معظم رهبری و همراهی ملت شریف و قدر‌شناس به ویژه کارگران غیور و متعهد گامهای پرشتاب خویش را در جهت آرمانهای انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی مستحکمتر از پیش بر خواهد داشت.

انتخاب نمایندگان جامعه کارگری در شورای شهر های قزوین، آلوند، آبیک، تاکستان و... نشانگر هوشمندی جامعه کارگران و بازنشستگان است که امید است با اتکال به خدای متعال این موفقیت ها ادامه یابد.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر