کد خبر: 85360 A

شهردار قزوین خبرداد؛

فاز یك پروژه دهكده طبیعت به عنوان یكی از پرو‍ژه‌های مهم و با جاذبه‌های متنوع طبیعی و زیست محیطی در بوستان ملی باراجین قزوین پایان مرداد ماه سال جاری به بهره برداری می‌رسد.

ایلنا: شهردار قزوین گفت: فاز یک پروژه دهکده طبیعت به عنوان یکی از پرو‍ژه‌های مهم و با جاذبه‌های متنوع طبیعی و زیست محیطی در بوستان ملی باراجین پایان مرداد ماه سال جاری به بهره برداری می‌رسد.

به گزارش ایلنا از قزوین؛ مسعود نصرتی افزود: با احداث پروژه دهکده طبیعت مجموعه‌ای از حیوانات، پرندگان و خزندگان در این سایت نگهداری می‌شوند و در کنار آن امکانات رفاهی و جاذبه‌های متنوع طبیعی و زیست محیطی پیش بینی شده است.

وی با بیان اینکه پروژه دهکده طبیعت یکی از پروژه‌های بزرگ و مهم و منحصر به فرد در عین حال حساس است، بیان کرد: برای اجرای استانداردهای آن از نظر کار‌شناسان و متخصصان کشوری در زمینه جانمایی و نگهداری حیوانات، پرندگان، خزندگان و به طور کلی طراحی فنی و زیبا سایت بهره‌مند شدیم.

نصرتی گفت: در فاز یک این پروژه که در سطح ۷۰ هزار متر مربع در حال احداث است، مزرعه گاومیش‌ها، حیوانات اهلی، سوله گوزن‌ها، کبوترخانه، باغ خزندگان، سالن تاکسیدرمی، آمفی تئا‌تر، برکه و آبشار، آکواریوم بزرگ، خانه روستایی، ساختمان اداری و مدیریت، پارکینگ، سالن پذیرایی، فروشگاه و... پیش بینی شده است.

وی افزود: پایان مردادماه سال جاری فاز یک این پروژه به بهره‌برداری خواهد رسید و هم اکنون عملیات عمرانی آن با سرعت خوبی در حال اجرا است.

شهردار قزوین فاز یک پروژه دهکده طبیعت بوستان باراجین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر