کد خبر: 91136 A

معاون سازمان میراث فرهنگی استان قزوین خبر داد؛

نمایشگاه و جشنواره آئین‌های سنتی استان قزوین و جشنواره انگور و پسته به عنوان یکی از برنامه‌های گرامیداشت روز قزوین با همکاری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان قزوین و سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین برگزار می‌شود.

ایلنا:معاون گردشگری، سرمایه‌گذاری و تامین منابع میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان قزوین گفت: نمایشگاه و جشنواره آئین‌های سنتی استان قزوین به عنوان یکی از برنامه‌های گرامیداشت روز قزوین توسط این مجموعه برگزار خواهد شد و جشنواره انگور و پسته با همکاری سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا از قزوین؛ نادر محمدی افزود: در نمایشگاه و جشنواره آئین‌های سنتی استان قزوین مجموعه فرهنگ‌ها و میراث معنوی که در چند سال گذشته ثبت ملی شدند به نمایش گذاشته خواهد شد.

وی بیان کرد: جشنواره انگور و پسته به صورت متمرکز در یکی از مکان‌های شهر قزوین برگزار خواهد شد و هم اکنون در حال برنامه‌ریزی نهایی هستیم.

محمدی با اشاره به برنامه‌ریزی برای برگزاری نمایشگاه و جشنواره آئین‌های سنتی استان قزوین گفت: برپایی رقص های محلی، موضوعات فرهنگ و آئین، پخت انوان شیرینی ها و غذاهای قزوینی و موارد دیگر که مختص قزوین می‌باشد از جمله برنامه‌های این جشنواره است که در آینده نزدیک برنامه‌ریزی قطعی برای برگزاری این جشنواره به اتمام خواهد رسید.

این مسوول بیان کرد: تلاش خواهد شد این همایش در هفته گرامیداشت روز قزوین به نحو احسن و در حد انتظار شهروندان برگزار شود و هم اکنون در حال برنامه‌ریزی برای اجرای این جشنواره با حمایت شهرداری قزوین هستیم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر