کد خبر: 98989 A

مدیر کل ثبت استان قزوین:

جهت تسریع در روند امورات ثبتی، ارائه خدمت سریع و صحیح، سیستم سامانه یکپارچه جامع املاک در کلیه واحدهای ثبتی استان قزوین به همت واحد IT راه اندازی و نصب شد.

ایلنا: مدیر کل ثبت استان قزوین گفت: جهت تسریع در روند امورات ثبتی، ارائه خدمت سریع و صحیح، سیستم سامانه یکپارچه جامع املاک در کلیه واحد‌های ثبتی استان قزوین به همت واحد IT راه اندازی و نصب شد.

به گزارش ایلنا از قزوین؛ شهریار کناریوند گفت: جهت تسریع در روند امورات ثبتی، ارائه خدمت سریع و صحیح، سیستم سامانه یکپارچه جامع املاک در کلیه واحد‌های ثبتی استان قزوین به همت واحد IT راه اندازی و نصب شد.

مدیر کل ثبت با اشاره به لزوم تحول در فرایند‌ها و بهبود سیستم‌ها تصریح کرد: با توجه به اینکه امروز مردم نیازمند ارائه خدمت سریع و صحیح هستند می‌توان این نیاز مردم را که همواره از دغدغه‌ها و راهبرد اصلی سازمان می‌باشد با بکارگیری جامع فن آوری‌های نو برآورده کرد.

وی خاطرنشان کرد: در اجرای برنامه‌های راهبردی سازمان سیستم سامانه یکپارچه جامع املاک می‌تواند کمک بزرگی در راستای تسریع امورات ثبتی، ارائه خدمات سریع‌تر به مردم در استان قزوین باشد.

کناریوند ادامه داد: این سامانه نسبت به سامانه پیشین دارای ویژگی‌های بسیار زیادی بوده که مهم‌ترین آن‌ها کنترل صحت اطلاعاتی و وجود ارتباطات مابین جداول اطلاعاتی می‌باشد بنحوی که هر گونه تغییر در اطلاعات بصورت دقیق‌تر رصد شده و با جداول مرتبط با ان تطبیق داده می‌شود. از این رو می‌تواند بستر مناسبتری برای توسعه و یکپارچه نمودن کلیه فرایندهای اطلاعاتی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور باشد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر