کد خبر: 1003 A

مدیر یک آژانس تلفنی در قم:

سوخت یارانه ای به رانندگان فعال آژانس ها داده شود/عدم افزایش کرایه با وجود افزایش تورم، رانندگان را دچار مشکل کرد/اصلاح برنامه در نظر گرفتن مسافت در تاکسیمتر از مشکلات رانندگان تاکسی است.

قم – ایلنا: مدیر آژانس تلفنی سیاره در شهر قم از مسئولان مربوطه خواست برای برطرف کردن مشکلات صنف زحمت کش رانندگان آژانس های تلفنی در قم تلاش بیشتری نمایند.


به گزارش خبرنگار ایلنا از قم، محمد معماری در جلسه مشترک مدیران آژانس های تلفنی در قم، با بیان این که افزایش کرایه های آژانس های تلفنی یکی از مشکلات این صنف است، اظهار داشت: اصلاح برنامه سه وجهی در نظر گرفتن مسافت در سیستم مکانیزه محاسبه کرایه(تاکسیمتر) یکی از مشکلاتی است که در این صنف وجود دارد.

وی با بیان اینکه باید یک بستر مناسب اداری - اجرایی در راستای بوجود آوردن امکان نقل و انتقال کارت های سهمیه سوخت رانندگان آژانس در استان قم ایجاد شود، گفت: متاسفانه به دلیل عدم وجود این بستر مناسب از تاریخ دیماه 89 تا امروز، بیش از هفت هزار لیتز بنزین یارانه دولتی که در کارت سوخت رانندگان آژانس وجود داشته است بدلیل خارج شدن راننده از این مجموعه صنفی مورد سوء استفاده قرار می گیرد.

مدیر آژانس تلفنی سیاره در قم با بیان اینکه طبق قانون، سوخت دارای یارانه، فقط برای استفاده رانندگان آژانس است، تصریح کرد: باید ترتیبی اتخاذ شود تا نام تمامی رانندگان مشغول به کار در آژآنس ها در لیست صدور کارت سوخت آژانس ها قرار گیرد.

وی گفت: متاسفانه با وجود افزایش بی رویه تورم در سطح استان، هیچگونه تغییر یا افزایش قیمتی در کرایه ها نسبت به سال گذشته صورت نگرفته است که رانندگان آژانس را با مشکلات بسیار زیادی مواجه کرده است.

معماری اضافه کرد: با توجه به اهمیتی که آژانس های تلفنی نسبت به سایر وسایل حمل و نقل عمومی در راستای رفاه خانواده ها دارد، امیدواریم مسئولان برای برطرف کردن مشکلات این صنف زحمت کش تلاش بیشتری نمایند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر