کد خبر: 1020 A

شهردار منطقه6 قم خبر داد؛

این آبنما در ابتدای خیابان امامزاده ابراهیم(ع) در تقاطع با خیابان 20متری زاد احداث شده است/هزینه­ این آبنما بالغ بر 350میلیون ریال و با مساحتی بالغ بر 100 متر مربع احداث شد.

قم - ایلنا: شهردار منطقه 6 شهر قم، از احداث نخستین آبنمای محلی در سال جدید در سطح این منطقه با اعتبار 350میلیون ریال خبر داد.

آقای ابوالفضل رسولی در گفت وگو با خبرنگار ایلنا در قم، ضمن اعلام این خبر، گفت: این آبنما در ابتدای خیابان امامزاده ابراهیم(ع) در تقاطع با خیابان شهید رئیس کرمی (زاد) احداث شده است.

وی افزود: این نخستین آبنمای محلی منطقه6 شهر قم، در ورودی این منطقه از سمت خیابان امامزاده ابراهیم(ع) در سال جاری می باشد كه در راستای اجرای طرح های زیباسازی و احیای سیما و منظر شهری، احداث شده است.

رسولی تصریح كرد: این آبنما با هزینه­ای بالغ بر 350 میلیون ریال و با مساحتی بالغ بر 100 متر مربع و با نورپردازی ویژه و جالب توجه در روز عید فطر به بهره­برداری رسید.

شهردار منطقه 6 شهر قم، ضمن اشاره به مشخصات این آبنما گفت: این آب­نما مجهز به هفت فواره، تعداد 21 چراغ آبی، نورپردازی محوطه­ی بیرونی و نصب نرده­ی بتنی طرح چوب، فضای دل­انگیزی را در ابتدای خیابان امام­زاده ابراهیم(ع) ایجاد نموده است.

وی افزود: در حال حاضر چند پروژه­ی زیبا­سازی در محدوده منطقه 6 در حال احداث می باشد که از آن جمله می توان به احداث آبنمای تقاطع خیابان سلامت و بلوار کارگر و اجرای المان ورودی جاده قم به جعفریه اشاره كرد که در راستای زیباسازی فضای بصری و ایجاد شادابی و نشاط و روحیه­ای مضاعف در شهروندان و جلب رضایت و خرسندی شهروندان انجام خواهد شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر