کد خبر: 1216 A

این بازی در حضور 1500 هزار تماشاچی قمی، با نتیجه 9 بر 2 به سود صبای قم به پایان رسید/صانعی سرمربی تیم ملی فوتسال ایران و امیرآبادی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی تماشاچیان ویژه این دیدار بودند.

قم – ایلنا: تیم فوتسال صبای قم در یک بازی سراسر هجومی توانست جشنواره گل راه انداخته و مهمان خود تیم فوتسال لبنیات ارژن شیراز را با نتیجه 9 بر 2 شکست دهد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قم، بازی دو تیم صبا قم و لبینیات ارژن شیراز عصر امروز در ورزشگاه شهید حیدریان قم و با حضور نزدیک به 1500تماشاچی مشتاق برگزار شد.

تیم فوتسال صبای قم که با ترکیب دهقانی، وفایی، اروجی، اصغر حسن زاده و محسن حسن زاده وارد بازی شده بود، موفق شد در اواسط نیمه اول گل اول این بازی را توسط ابوالقاسم اروجی وارد دروازه نماینده شیراز کند.

بعد از گل تیم صبای قم، دو گل ناگهانی از تیم فوتسال لبنیات ارژن شیراز نتیجه را به سود این تیم عوض کرد.

اما برتری نماینده شیراز دوام چندانی نداشت و به یک باره تیم فوتسال صبای قم که به خود آمده بود، با زدن گل دوم خود، بازی را به تساوی رساند.

تیم فوتسال صبای قم که چهره هجومی به خود گرفته بود، دو گل دیگر در نیمه اول وارد دروازه ارژن کرد و نتیجه بازی در این نیمه 4 بر 2 به سود نماینده قم به پایان رسید.

نیمه دوم تیم فوتسال صبای قم سراسر حمله شد و 5 گل دیگر به ثمر رساند که در نهایت بازی با نتیجه 9 بر 2 به سود صبای قم پایان یافت.

گلهای صبای قم را در این دیدار اصغر حسن زاده، ابوالقاسم عروجی و مهدی حسن زاده، هر کدام 2گل و علیرضا وفایی، محمدکرمانی و محمد برزگر هر کدام یک گل، به ثمر رساندند.

ابوالقاسم اروجی بازیکن شاخص صبا در این دیدار به عنوان چهره برتر این بازی معرفی شد.

در این دیدار سه بازیکن تیم فوتسال لبنیات ارژن شیراز با کارت زرد داور جریمه شدند. همچنین سرمربی نماینده شیراز، به نحوه قضاوت داور مسابقه اعتراض داشت، و بارها با فریاد خود به بازیکنانش این موضوع را گوشزد می کرد.

با پیروزی تیم فوتسال صبای قم در این دیدار سومین برد صبا و سومین شکست ارژن در این فصل لیگ برتر فوتسال کشور رقم خورد.

خاطرنشان می شود، آقای صانعی سرمربی تیم ملی فوتسال ایران نیز، در ورزشگاه حضور داشت و بازی بازیکنان دو تیم را زیر نظر گرفت.

همچنین امیرآبادی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی تماشاگر ویژه این بازی بود که قبل از بازی در رختکن با بازیکنان و کادر فنی تیم فوتسال صبای قم صحبت کرد.

حضور نماینده مردم قم در این بازی موجب آن شد که تماشاگران در این دیدار از مسئولین استان قم بخصوص نماینده شان، تقاضای حمایت داشتند که با تأیید نماینده قم همراه بود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر