کد خبر: 1692 A

این پارکینگ در بلوار معلم قم و در زمینی به مساحت 290مترمربع با زیربنای 250 مترمربع در 13 طبقه با ظرفیت پارک 144 خودرو افتتاح می شود/ دو پارکینگ دیگر نیز در مرحله طراحی قرار دارد.

قم – ایلنا: معاون سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری قم، گفت: نخستین پارکینگ مکانیزه هوشمند با فناوری جدید کشور در هفته دولت در قم به بهره برداری می رسد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قم، محسن نصیری، عصر امروز با حضور در در نمایشگاه جلوه های خدمت ماندگار در قم که به مناسبت هفته دولت برپا شده است، در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: این سومین پارکینگ مکانیزه در کشور است که دو پارکینگ قبلی با روش قدیمی «پالتی» مورد استفاده قرار گرفته اند ولی این پارکینگ برای اولین بار با روش «شاتلی» مورد بهره برداری قرار می گیرد که استهلاک کمتر، سرعت و طول عمر بیشتری نسبت به روش قبلی دارد.

وی افزود: این پارکینگ در بلوار معلم در زمینی به مساحت 290مترمربع با زیربنای 250 مترمربع در 13 طبقه با ظرفیت پارک 144 خودرو در هفته دولت افتتاح می شود و شهروندان و زائران کریمه اهل بیت(س) می توانند از آن استفاده کنند.

وی تاکید کرد: دو پارکینگ دیگر نیز با مشارکت معاونت حمل و نقل و ترافیک و مشارکت بخش خصوصی در مرحله طراحی قرار دارد که بعد از اتمام طراحی، کار اجرایی آن شروع می شود.

نصیری همچنین از هشت پروژه سرمایه گذاری شده در مرحله مذاکره و طراحی خبر داد و گفت: این پروژه ها مراحل قانونی خود را طی می کنند که مجموع هزینه آنان یک هزار و 200 میلیارد تومان است.

وی افزود: یکی از این پروژه ها مرکز تجاری سالاریه است که در زمینی به مساحت پنج هزار متر مربع در 11 طبقه است که در دست ساخت می باشد و سایر پروژه ها نیز پس از طی مراحل طراحی؛ فعالیت عملیاتی و اجرایی آنان شروع می شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر