کد خبر: 1694 A

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قم خبر داد؛

چهار جایگاهCNG ویژه تاکسی های قم است/نرخ جدید کرایه ها بر اساس میزان نرخ تورم تنظیم شد/برای مسیر مجتمع فرودگاهی قم 100 دستگاه خودروی مگان در نظر گرفته شده است.

قم – ایلنا: مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قم، گفت: از یک هزار و 580 دستگاه تاکسی فرسوده تاکنون یک هزار دستگاه نوسازی شده اند و تا پایان امسال باقی تاکسی های فرسوده نیز نوسازی می شوند و ان شاءالله در پایان سال جاری جشن امحای آخرین خودروی تاکسی فرسوده را در قم برگزار می کنیم.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قم، علیرضا اقبالیان امروز با حضور در نمایشگاه جلوه های خدمت ماندگار که به مناسبت هفته دولت در قم برپا شده است، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قم خدمات خود را در سه بخش مشتری مداری، آموزش و رفاه رانندگان انجام می دهد که از آن جمله می توان به برگزاری کلاس های آموزشی برای رانندگان تاکسی به منظور آشنایی با قوانین و مقررات، مسایل اجتماعی و فرهنگی نام برد چرا که رانندگان محترم تاکسی بعنوان سفیران بخش حمل و نقل درون شهری هستند که می توانند خدمات شهرداری را به مردم اعلام کنند.

اقبالیان خاطرنشان کرد: برای سرعت بخشیدن به ناوگان تاکسیرانی شهر قم و سهولت و رفاه تاکسیرانان و تسریع در امر سوختگیری، چهار جایگاهCNG ویژه تاکسی ها در سطح شهر قم (جایگاه های بوستان علوی، 72 تن، بلوار جمهوری اسلامی و ترمینال) در نظر گرفته شده است.

وی بیان داشت: نرخ جدید کرایه ها بر اساس میزان نرخ تورم و افزایش سایر خدمات تنظیم شده است و همچنین آیین نامه های انظباطی و تشویقی این سازمان را به تصویب شورا رسانده ایم.

اقبالیان افزود: ساماندهی مسافربران بین شهری برای نخستین بار در استان قم شروع شده و برای اطلاع رسانی بنرهای خاصی در ایستگاه های موقت پایانه های جاده ای نصب شده است و تا 15 شهریور ماه جاری رانندگان این خطوط فرصت دارند برای ثبت نام به سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی مراجعه کنند که بعد از ساماندهی این رانندگان، خودروهای تاکسی جدید در اختیار آنها قرار می گیرد.

وی گفت: برای مسیر مجتمع فرودگاهی قم نیز 100 دستگاه خودروی مگان در نظر گرفته شده است که پس از ابلاغ رانندگان این مسیر نیز مشخص می شوند.

وی خاطرنشان کرد: از مجموع دو هزار و 500 دستگاه تاکسی گردشی 300 دستگاه به تاکسی خطی با مبدا و مقصد مشخص تبدیل شده اند.

وی گفت: تا پایان سال جاری نیز دو شبکه تاکسی بی سیم جدید به صورت وی. آی. پی. (V.I.P.) با 200 دستگاه خودرو راه اندازی می شود.

شهروندان برای ارتباط با مسوولان سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قم می توانند با تلفن 6628800 تماس بگیرند و یا به این سازمان واقع در میدان 72 تن مراجعه و یا پیشنهادها، نظرها و انتقادهای خود را به شماره پیامک ۳۰۰۰۵۱۳۳ ارسال کنند.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر