کد خبر: 49054 A

فرماندار قم:

فرماندار قم از اختصاص 200 میلیارد تومان اعتبار برای تعریض جاده قم – گرمسار و حل مشکلات موجود در این محور خبر داد.

فرماندار قم از اختصاص 200 میلیارد تومان اعتبار برای تعریض جاده قم – گرمسار و حل مشکلات موجود در این محور خبر داد.

به گزارش ایلنا، اسماعیل زارعی کوشا در جلسه تصویب لایحه بودجه شهرداری قم که در شورای اسلامی شهر قم برگزار شد با بیان اینکه مولفه نخست در زمینه توفیق در خدمت هماهنگی، انسجام و همدلی است گفت: استاندار قم از ابتدای ورود به این استان راهبرد هماهنگی، همکاری، همفکری و ایجاد وحدت برای رسیدن به نتایج مطلوب را پیگیری کرده است.

وی با بیان اینکه ما در فرمانداری تلاش کردیم که این فرصت را با هماهنگی، بیشتر و تعامل مطلوب‌تر به عرصه واقعی خدمت تبدیل کنیم اضافه کرد: همه این فرصت‌ها و جایگاه‌ها امانتی است که در یک دوره کوتاه به ما سپرده شده است و باید در آینده نسبت به عملکرد خود پاسخگو باشیم.

فرماندار قم با اشاره به اینکه دستگاه‌های اجرایی استان و مجموعه شورای شهر و شهرداری توفیقات بسیار زیادی در عرصه خدمت به مردم کسب کرده‌اند بیان کرد: به رغم اینکه سال سختی را پشت سر گذاشتیم و موانع جدی که در حوزه اعتبارات وجود داشت ولی وحدت و نیت‌های پاک کمک کرد که نتایج خوبی را شاهد باشیم.

وی با بیان اینکه قم شهری مقدس با یک میلیون و ۱۰۰ هزار نفر جمعیت است اضافه کرد: بخش عمده‌ای از کار‌ها و خدمات در حوزه مدیریت شهری اتفاق می‌افتد و مدیریت استان به دنبال حمایت و پشتیبانی مجموعه مدیریت شهری است.

زارعی کوشا با تاکید بر اینکه در حد مقدورات سعی شده است که کمک و مساعدت‌های لازم صورت گیرد یادآور شد: فرمانداری متولی تطبیق مصوبات شورا با قوانین بوده و سعی کرده است که به وظیفه قانونی عمل کرده و از اعمال سلیقه پرهیز کند.

وی ادامه داد: در بحث‌های قانونی هم به صورت جدی در فضایی صمیمی مسائل مطرح شده و پیگیری لازم را داشته‌ایم.

فرماندار قم با اشاره به پیشرفت‌های استان قم در عرصه‌های مختلف گفت: با وجود همه کمبودهای مالی شاهد اجرایی شدن پروژه انتقال آب به قم است هستیم و ظرف یک ماه گذشته ۹۲ میلیارد تومان از محل‌های مختلف به این پروژه تزریق شد و به زودی شاهد بهره‌برداری نهایی از این پروژه خواهیم بود.

وی با اشاره به سفر وزیر راه و شهرسازی به استان قم گفت: در جلسه‌ای که دوشنبه شب در استانداری قم برگزار شد ۲۰۰ میلیارد تومان برای بزرگراه قم - گرمسار به تصویب رسید و جاده قم - قنوات و قم - جعفریه نیز جزو طرح مهر ماندگار قرار گرفت.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر