کد خبر: 536 A

امیرآبادی نماینده مردم قم در گفت وگو با ایلنا:

بارها دیدیم که مردم روی موضوعاتی ان‌قلت داشته و حتی انتقادهای تندی را نسبت به مسئولین مطرح می کنند، اما در راهپیمایی ها و انتخابات ها که به اصل تقویت نظام مربوط است، حضور خوبی پیدا می کنند.

قم - ایلنا: نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با تشکر از حضور مردم در راهپیمایی روز قدس گفت: مردم ایران پیوندی ناگسستنی با جهموری اسلامی داشته و در همه حال همراه آن هستند.

احمد امیرآبادی فراهانی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار ایلنا در قم، با اشاره به حضور مردم در راهپیمایی روز قدس امسال، اظهار داشت: راهپیمایی امسال روز جهانی قدس در حالی برگزار شد که این دوران ویژگی خاصی داشت چرا که سران دنیای استکبار و مرتجع عرب بدنبال شکستن جبهه مقاومت در سوریه بودند.

وی افزود: مردم با درک این شرایط بسیار مهم و برای نشان دادن قدرت اتحاد خود، حضور پرشوری در راهپیمایی روز قدس امسال داشتند.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم ما آرمان های امام راحل و رهبری و همچنین هدف انقلاب اسلامی را به درستی شناخته و در مواقعی که نظام نیاز به حضور آن ها داشته باشند، به صحنه می آیند.

وی خاطرنشان کرد: بارها دیدیم که مردم روی موضوعاتی انقلت دارشته و حتی انتقادهای تندی را نسبت به مسئولین مطرح می کنند، اما در راهپیمایی ها و انتخابات ها که به اصل تقویت نظام مربوط است، حضور خوبی پیدا می کنند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر