کد خبر: 66943 A

امروز و فردا؛

علی مطهری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی روز دوشنبه، نهم اردیبهشت ماه، ساعت 11:30صبح و محمد رضا عارف کاندیدای احتمالی انتخابات ریاست جمهوری روز سه شنبه، دهم اردیبهشت ماه، ساعت 10 صبح در سالن همایش های شیخ طوسی(ره) پردیس تهران دانشگاه قرآن و حدیث سخنرانی می کنند.

نشست های سیاسی پیرامون "انتخابات"، به همت و تلاش "ستاد فعالیت های انتخاباتی" پردیس تهران دانشگاه قرآن و حدیث هفته جاری در پردیس تهران برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قم، نشست های سیاسی پیرامون انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری با موضوع "فرصت ها و تهدید های انتخابات" در روز های دوشنبه و سه شنبه هفته جاری مورخ نهم و دهم اردیبهشت ماه با حضور و سخنرانی "دکتر علی مطهری" و " دکتر محمد رضا عارف" در تالار شیخ طوسی(ره) پردیس تهران دانشگاه قرآن و حدیث برگزار می شود.

در این نشست های سیاسی "دکتر محمد رضا عارف کاندیدای احتمالی انتخابات ریاست جمهوری" و "دکتر علی مطهری" پیرامون فرصت ها و تهدید های انتخابات سخنرانی و به سوالات دانشجویان پاسخ می دهند.

این گزارش می افزاید: زمان برگزاری این نشست ها به ترتیب با حضور"دکترعلی مطهری" نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی روز دوشنبه، نهم اردیبهشت ماه، ساعت 11:30صبح و "دکتر محمد رضا عارف" کاندیدای احتمالی انتخابات ریاست جمهوری روز سه شنبه، دهم اردیبهشت ماه، ساعت 10 صبح در سالن همایش های شیخ طوسی(ره) پردیس تهران دانشگاه قرآن و حدیث می باشد.

برپایه این گزارش، شرکت و حضور تمامی دانشجویان دانشگاه قرآن و حدیث در این نشست های سیاسی آزاد است و دانشجویان می توانند با حضور مستقیم و ارتباط آنلاین از طریق سایت پردیس تهران دانشگاه قرآن و حدیث در این نشست ها شرکت نمایند و به طرح سوالات خود بپردازند.

گفتنی است، این نشست های سیاسی پیرامون انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری به همت و تلاش "ستاد فعالیت های انتخاباتی" پردیس تهران دانشگاه قرآن و حدیث برگزار می شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر