کد خبر: 67834 A

به منظور دیدار با مراجع تقلید و جمعی از کارگران؛

علیرضا محجوب در این سفر یک روزه با برخی از مراجع تقلید و کارگران دیدار و گفت وگو می کند/3هزار شاخه گل قمی به 3 هزار کارگر این شهر اهداء می شود/همایش سالانه کارگران قمی امسال برگزار نمی شود.

ایلنا: دبیر اجرایی خانه کارگر قم، خبرداد که علیرضا محجوب دبیر کل خانه کارگر جمهوری اسلامی ایران، روز پنج شنبه هفته جاری با انجام سفری یک روزه به قم، با برخی از مراجع تقلید و علما و نیز جمعی از کارگران دیدار خواهد داشت.

اکبر شوکت دبیر اجرایی خانه کارگر قم، در گفت وگو با خبرنگار ایلنا در قم، با اعلام خبر فوق اظهار داشت: سفر یک روزه آقای محجوب به قم به منظور فرارسیدن هفته کار و کارگر صورت خواهد گرفت.

دبیر اجرایی خانه کارگر قم در پاسخ به این سؤال که آیا آقای محجوب در همایش سالانه کارگران قمی نیز سخنرانی خواهد داشت، گفت: امسال به دلیل تقارن زمانی هفته کار و کارگر با ایام نزدیک به انتخابات مهم ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا، همایش و گردهمایی کارگران برگزار نخواهد شد.

شوکت اضافه کرد: برنامه دیگر آقای محجوب در سفر به قم، علاوه بر دیدار با برخی از مراجع عظام تقلید، دیدار با جمعی از کارگران قمی، بازدید از برخی کارخانجات این استان و نشست خبری با رسانه های استانی قم خواهد بود.

رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی کارگران ساختمانی کشور، در بیان دیگر برنامه‌های خانه کارگر قم برای گرامیداشت هفته کار و کارگر در قم، گفت: از ابتدای هفته کار و کارگر امسال، از بسیاری از کارخانجات استانی قم بازدید كردیم که در این بازدیدها با اهدای شاخه گل و یک کارت تبریک، همراه با بن‌های تخفیف خرید و شهربازی، از زحمات برخی کارگران به صورت نمادین تجلیل شد.

شوکت در پایان گفت: بازدید از کارخانجات مختلف استان قم ادامه خواهد داشت و در نظر داریم 3 هزار شاخه گل را به 3 هزار کارگر این کارخانه ها اهداء كنیم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر