کد خبر: 68388 A

آیت الله علوی گرگانی:

رئیس جمهور آینده باید از مراجع تقلید کسب تکلیف کند/ اشکالات امروز کشور به دلیل فاصله گرفتن مسئولان از مراجع تقلید است/ برخی افراد موقعیت و جایگاه علما را درک نمی کنند.

ایلنا: استاد برجسته حوزه علمیه قم گفت: رئیس جمهور آینده باید سعی و تلاشش این باشد که در کنار رهبری و مراجع باشد از این‌ها کسب تکلیف کند.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قم، آیت الله علوی گرگانی شب گذشته در دیدار مجتبی بیگدلی دبیر کل جامعه اسلامی کارآفرینان و کاندیدای احتمالی انتخابات ریاست جمهوری، اظهار داشت: باید دغدغه ما انجام وظایف الهی باشد و از این رو باید همیشه ارتباط بین مسئولین و مراجع و علما صورت گیرد.

وی با بیان اینکه اصلاح عامه مردم با اصلاح خواص جامعه صورت می‌گیرد، گفت: گروهی که بر علیه مراجع و امامزاده‌ها گام بر می‌دارند دست پرورده‌های خارجی‌ها غربی‌ها هستند و موقعیت و جایگاه علما را درک نمی‌کنند.

این استاد حوزه علمیه قم، گفت: رئیس جمهور آینده باید سعی و تلاشش این باشد که در کنار رهبری و مراجع باشد از این‌ها کسب تکلیف کند.

آیت الله علوی گرگانی تصریح کرد: اگر امروزه مشکلاتی در کشور پیش آمده، از فاصله بین مراجع و مسئولین اتفاق افتاده است و باید به این نکته توجه کرد.

وی خطاب به مجتبی بیگدلی با بیان اینکه توفیقات بیش از پیش خداوند را برای شما آرزو می‌کنم، گفت: متعهدانه و خداپسندانه این مسئولیت سنگین را پیش ببرید و انشاالله در پناه حق موفق می‌شوید.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر