کد خبر: 780 A

اوایل شهریورماه صورت می گیرد؛

اعضای سازمان نظام مهندسی قم، 50میلیون ریال به مناطق زلزله زده، کمک مالی کردند/70 نفر از مهندسان عضو این سازمان برای ارائه خدمات فنی مهندسی، جهت بازسازی خانه های ویران شده اعلام آمادگی کرده اند.

قم- ایلنا: رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم گفت: تیم کارشناسی منتخب اعضای سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم در اوایل شهریور ماه به منظور بررسی شرایط ساخت و ساز در شهرستان های زلزله زده آذربایجان شرقی به این مناطق اعزام خواهند شد.

از آمادگی بیش از 70 نفر از مهندسان عضو این سازمان جهت ارائه خدمات مهندسی به مناطق زلزله زده آذربایجان شرقی خبر داد.
به گزارش خبرنگار ایلنا از قم، مهندس امین مقومی در جمع خبرنگاران با ابراز تاسف از حادثه دلخراش زلزله آذربایجان شرقی اظهار داشت: اعضای سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم همپای سایر اقشار جامعه به منظور همدردی با مردم زلزله زده مناطق شمال غرب کشور به یاری آنها شتافته و در این راستا مبلغی بالغ بر 50 میلیون ریال کمک مالی کردند.
وی عنوان کرد: بیش از 70 نفر از مهندسان عضو سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم آمادگی خود را به منظور ارائه خدمات فنی مهندسی، جهت بازسازی خانه های ویران شده در اثر زلزله در شهرستان های اهر و ورزقان از آذربایجان شرقی اعلام کرده اند که در آینده ای نزدیک با برنامه ریزی های صورت گرفته از این ظرفیت جهت تسریع در امر ساخت و ساز مناطق زلزله زده استفاده خواهد شد.
رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم، با اشاره به اعزام تیمی از مهندسان عضو نظام مهندسی قم در زمان وقوع زلزله به بم ابراز داشت: تیم کارشناسی منتخب اعضای سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم در اوایل شهریور ماه نیز به منظور بررسی شرایط ساخت و ساز در شهرستان های زلزله زده آذربایجان شرقی به این مناطق اعزام خواهند شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر