کد خبر: 85 A

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری قم اعلام کرد؛

اتوبوس ها از ساعت 5:45 صبح عید فطر در كلیه خطوط سطح شهر فعال هستند/اتوبوس ها در ایستگاه های مجاور حرم مطهر مستقر و نسبت به بازگشت نمازگزاران اقدام خواهند كرد/اتوبوس مسیر جمكران نیز فعال است.

ایلنا: مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری قم از فعالیت 300 دستگاه اتوبوس برای جابجایی همشهریان و نمازگزاران شهر قم در روز عید فطر خبر داد.

آقای سعید امراللهی در گفت وگو با خبرنگار ایلنا در قم، با اشاره به فرارسیدن عید فطر، ضمن اعلام آمادگی و بسیج كلیه كاركنان سازمان اتوبوسرانی شهرداری قم، اظهارداشت: كلیه اتوبوسهای خصوصی و ملكی این سازمان به منظور خدمت رسانی گسترده به همشهریان و نمازگزاران در روز عید فطر آماده جابجایی شهروندان می باشند.

وی افزود: اتوبوس ها از دقایق اولیه صبح روز عید فطر مقارن با ساعت 5:45 در كلیه خطوط سطح شهر فعال بوده و نسبت به انتقال مسافران و نمازگزاران به سمت حرم مطهر و هسته مركزی شهر اقدام می نمایند.

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری قم، گفت: اتوبوس ها در ایستگاههای مجاور حرم مطهر مستقر خواهند شد و پس از پایان نماز عید سعید فطر نسبت به بازگشت نمازگزاران و مسافران اقدام خواهند كرد.

وی خطاب به همشهریان قمی تصریح کرد: همشهریان قمی با استفاده از خودروهای نقلیه عمومی نه تنها ما را در خدمت رسانی بیشتر تشویق کنند، بلکه در جهت کمک به روان بودن ترافیک و حمل و نقل سریع مسافران یاری کنند.

آقای امراللهی در ادامه خاطرنشان کرد: سیستم الكترونیك كارت شهروند از اول شهریورماه سال جاری فعال خواهد شد و از شهروندان خواست با استفاده از سیستم الكترونیك كارت، شهرداری را در ارائه خدمات مطلوب و شایسته و سرویس دهی مناسب یاری نمایند.

شایان ذكر است طبق روال گذشته مسیر میدان شهید مطهری به جمكران فعال بوده و اتوبوس ها نسبت به انتقال شهروندان اقدام خواهند كرد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر