کد خبر: 91 A

به مناسبت عید سعید فطر ارسال شد؛

در این پیام که برای نزدیک به 60نفر از شخصیت های برجسته دینی در جهان اسلام در مصر، ترکیه، سوریه، عمان، عراق، روسیه، آلمان، نیجریه، کویت، لبنان، تونس، بحرین، قطر، میانمار، بلاروس و... ارسال شده است، روی وحدت امت اسلامی تأکید شده است.

ایلنا - قم: آیت الله سیدهاشم حسینی بوشهری مدیر حوزه های علمیه کشور، با ارسال پیام به مراجع، علما و شخصیت های دینی و مذهبی جهان، عید سعید فطر را تبریک گفته و وحدت و همبستگی اسلامی را خواستار شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قم، این پیام برای نزدیک به 60 نفر از شخصیت های برجسته دینی در جهان اسلام در مصر، ترکیه، سوریه، عمان، عراق، روسیه، آلمان، نیجریه، کویت، لبنان، تونس، بحرین، قطر، میانمار، بلاروس و... ارسال شده است.

دراین پیام با تبریک به مناسبت عید سعید فطر آمده است: بی تردید این عید، عید شادمانی و شکرگزاری بندگان پس از ماه بندگی خداوند سبحان است، ماهی که موجب تقویت روحیه عبادت و معنویت در جهان اسلام است.

آیت الله حسینی بوشهری در ادامه این پیام افزوده است: امیدوارم این ماه همچنان موجب برادری و مهربانی و دوستی میان مسلمانان و موجب وحدت آنها در برابر دشمنان اسلام باشد.

در بخش دیگری ازاین پیام آمده است: در این روزهای بحرانی، امت اسلام نیاز به وحدت و همبستگی بیشتری دارد و این امر محقق نمی شود مگر با وحدت صفوف مسلمانان و مجاهدت فراوان آنها.

مدیر حوزه های علمیه کشور در این پیام متذکر شده است: ما در ایران اسلامی برای جلوگیری از تفرقه میان مسلمانان، دست یاری و وحدت به سوی تمام مسلمانان جهان و شما دراز می کنیم و از خداوند عزوجل می خواهم که روزه داری و عبادات و اعمال ما و شما و تمام امت اسلام را بپذیرد که او شنوا و اجابت کننده است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر