کد خبر: 94610 A

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی استان قم اعلام کرد؛

محدودیت‌های ترافیکی حداقل یک ساعت قبل از نماز در محدوده تعیین شده به اجرا در می‌آید/ممنوعیت توقف در شب عید سعید فطر از ساعت ۲۲ الی ۷ صبح در محدودیت‌های ذکر شده اعمال می‌شود.

ایلنا: رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی استان قم از محدودیت‌های ترافیکی روز عید سعید فطر در استان خبر داد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ «کرم الله حسینی» همزان با نزدیک شدن به عید سعید فطر اظهارداشت: مردم مومن و خداجو پس از یک ماه روزه داری و عبادت به درگاه خداوند متعال در ساعات ابتدایی روز عید سعید فطر برای اقامه نماز عید فطر به حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه (س) ‌و مسجد مقدس جمکران و دیگر مساجد رهسپار می‌شوند.

وی ادامه داد: با توجه به ازدحام بیش از حد جمعیت پس از نماز عید سعید فطر، نماز گزاران به منازل خود از مکان‌های مقدس خارج شده که این امر باعث ازدیاد ترافیک و کندی عبور و مرور می‌شود.

این مقام مسئول افزود: برای ایجاد سهولت در عبور و مرور شهروندان، قبل و بعد از برگزاری نماز عید فطر، راهنمایی و رانندگی استان قم از توان پرسنلی و تجهیزاتی خود استفاده می‌کند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی استان قم با تاکید بر اینکه محدودیت‌های ترافیکی حداقل یک ساعت قبل از نماز در محدوده تعیین شده به اجرا در می‌آید این محدودیت‌ها را به شرح ذیل اعلام کرد.

-از تقاطع عمار یاسر آذر به سمت بازار

-از سمت تقاطع حجتیه بلوار بهار به سمت انتهای بلوار بهار

-از تقاطع چهار راه شهداء به سمت خیابان ارم

وی اضافه کرد: ممنوعیت توقف در شب عید سعید فطر از ساعت ۲۲ الی ۷ صبح در محدودیت‌های ذکر شده اعمال می‌شود.

سرهنگ «حسینی» در ادامه گفت: محل استقرار اتوبوس‌های شرکت واحد برای سرویس دهی به شهروندان میدان روح الله در نظر گرفته شده که بعد از اتمام مراسم به محل‌های زیر عزیمت می‌کنند.

-ایستگاه تقاطع حجتیه به طرف پل مصطفی خمینی (ره)

-تقاطع چهار راه شهداء ابتدای خیابان صفائیه

-سه راه بازار بطرف خیابان ارم، «محل ایستگاه مقابل بانک ملی خیابان ارم»

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی استان قم در خصوص محل پارک موتورسیکلت‌ها اظهار داشت: خیابان چهارمردان و حدفاصل پل حجتیه – خیابان اراک تا پل آْهنچی است.

سرهنگ «حسینی» در خصوص محل پارک خودروهای شخصی گفت: پارکینگ طبقاتی و شرقی حرم مطهر و همچنین پارکینگ کف رودخانه به پارک خودروهای شخصی اختصاص دارد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر