کد خبر: 978 A

این مسابقه در سه بخش حفظ، رونویسی و ترجمه برگزار می شود/زمان برگزاری مسابقه 10 آبان 91 همزمان با میلاد امام هادی(ع) است/رادیو معارف، همکاری گسترده‌ای برای برگزاری این مسابقه دارد

قم – ایلنا: دبیر ستاد برگزاری مسابقات ثقلین، از برگزاری مسابقه جامعه كبیره در سه بخش حفظ، رونویسی و ترجمه در تاریخ 10 آبان 91 همزمان با سالروز ولادت امام هادی علیه السلام در سراسر كشور به صورت الكترونیكی خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قم، حجت الاسلام مقدمی، دبیر ستاد برگزاری مسابقات ثقلین در دیدار اعضای ستاد برگزاری مسابقات ثقلین آیت الله حسینی بوشهری مدیر حوزه های علمیه کشور در گزارشی ضمن بیان ضرورت‌ چنین مسابقاتی در سطح حوزه‌های علمیه كشور، گفت: مسابقه جامعه كبیره در ادامه برگزاری مسابقات گذشته ستاد با رویكرد تعمیق فرهنگ ادعیه اهل بیت علیهم السلام برگزار می‌گردد.

وی افزود: مسابقه جامعه كبیره در سه بخش حفظ، رونویسی و ترجمه در تاریخ 10 آبان 91 همزمان با سالروز ولادت امام هادی علیه السلام در سراسر كشور به صورت الكترونیكی برگزار خواهد شد.

حجت الاسلام مقدمی با اشاره به اینکه رادیو معارف، همکاری گسترده‌ای با این ستاد داشته و تیزر رادیویی ویژه این مسابقه را تهیه کرده که از هفته آینده پخش خواهد شد، گفت: بر اساس هماهنگی‌های صورت گرفته با رئیس سازمان صدا و سیما، تیزر تلویزیونی مربوطه نیز ساخته و پخش می‌شود.

وی یادآور شد: همچنین مراسم رونمایی از سایت و پوستر مسابقه جامعه كبیره به زودی برگزار خواهد شد.

خاطرنشان می شود، روابط عمومی رادیو معارف عضو ستاد برگزاری مسابقات ثقلین و مسئول كمیته تبلیغات و اطلاع رسانی این ستاد است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر