کد خبر: 99299 A

در جشنواره ملی رسانه‌های مجازی خلیج فارس؛

نخستین جشنواره ملی رسانه‌های مجازی خلیج فارس شب گذشته با معرفی نفرات بر‌تر به کار خود پایان داد./ حمیده زند با تیتر «این خلیج، همیشه فارس خواهد ماند» رتبه دوم کشوری را از آن خود کرد.

ایلنا: نخستین جشنواره ملی رسانه‌های مجازی خلیج فارس شب گذشته با معرفی نفرات بر‌تر به کار خود پایان داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، حمیده زنده از خبرگزاری ایسنا – قم با تیتر «این خلیج، همیشه فارس خواهد ماند» به‌دلیل تیتر موجز و روان، صریح و روشن با تأکید بر آینده درخشان و ماندگاری خلیج فارس رتبه دوم بخش تیتر و لید را از آن خود کرد.

در نخستین جشنواره ملی رسانه‌های مجازی خلیج فارس در مرحله ابتدایی ۲۵ هزار اثر به دبیرخانه این جشنواره ارسال شد که پس از داوری ۴ هزار و ۵۱۲ اثر در این جشنواره حضور یافتند.

این جشنواره به مناسبت روز خلیج فارس در ۲۱ عنوان با موضوعات خبر و گزارش خبری، تیتر و لید، وبلاگ و نماهنگ و... برگزار شد تا به نقش مهم رسانه در تبیین جایگاه خلیج فارس و صیانت از این نام بپردازد.

این آثار که به زبان‌های عربی و انگلیسی نیز ارسال شده بود توسط داوران رصد و در هر بخش ۳ برگزیده انتخاب شد.

در بخش تیتر و لید میثم رشیدی از خبرگزاری فارس با تیتر «یادمان نرود ابوموسی یادمان می‌خواهد» به‌دلیل تیتر کوتاه و موجز، لید حماسی و ارائه پیشنهاد برای ضربه به استعمار، حمیده زنده از خبرگزاری ایسنا – قم با تیتر «این خلیج، همیشه فارس خواهد ماند» به‌دلیل تیتر موجز و روان، صریح و روشن با تأکید بر آینده درخشان و ماندگاری خلیج فارس و مریم جمشیدی از روزنامه جام جم با تیتر: هرمز، تنگه‌ای میان موج و نخل و کشتی به دلیل نگاه توصیفی، شاعرانه و تأکید بر نمادهای ملی در میان تیترهای مختصر برگزیده شدند.

خبرگزاری ایلنا این موفقیت را به سرکار خانم حمیده زند تبریک می‌گوید.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر