کد خبر: 201929 A

نشست هفتگی شهر کتاب؛ روز هجده شهریور؛ به نقد و بررسی کتاب «عناصر بنیادین در نظریه‌های روایت» با حضور امیرعلی نجومیان، محمد راغب، بلقیس سلیمانی و حسین صافی اختصاص دارد.

کتاب «عناصر بنیادین در نظریه‌های روایت» نوشته‌ی دیوید هرمن با ترجمه‌ی حسین صافی و به همت نشر نی منتشر شده است. مبحثروایت‌پژوهی در سال‌های اخیر در حوزه‌ی داستان و نقد ادبی مورد توجه پژوهشگران و نویسندگان قرار گرفته و کتاب‌های ارزشمندی در این حوزه منتشر شده است. دیوید هرمن در این کتاب به معرفی الگویی خاص برای تشخیص ویژگی‌های بنیادین روایت و مقایسه‌ی انواع بازنمودهای روایی در رسانه‌های مختلف، به معرفی فشرده‌ی مهم‌ترین نظریه‌های روایت پرداخته است.

کتاب حاضر، هم خواننده را به یافتن جزئیات بیشتر درباره‌ی سنت‌های روایت‌پژوهی وامی‌دارد و هم پایگاه مناسبی را برای ارزیابی این سنت‌ها در اختیار می‌گذارد.

به گزارش ایلنا؛ نشست هفتگی شهر کتاب در روز سه‌شنبه هجدهم شهریور ساعت ۱۶:۳۰ به نقد و بررسی کتاب «عناصر بنیادین در نظریه‌های روایت» اختصاص دارد که با حضور امیرعلی نجومیان، محمد راغب، بلقیس سلیمانی و حسین صافی در مرکز فرهنگی شهرکتاب واقع در خیابان شهید بهشتی، خیابان شهید احمد قصیر، نبش کوچه‌ی سوم برگزار می‌شود.

شهرکتاب
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر