کد خبر: 202560 A

هموطنان خارج از کشور، اساتید، دانشجویان و علاقه‌مندان به زبان فارسی در سراسر جهان می‌توانند از طریق فروشگاه اینترنتی شهرکتاب به تمام کتاب‌های چاپ شده در ایران دسترسی داشته باشند.

فروشگاه اینترنتی شهرکتاب روند دسترسی به کتاب‌ها و محصولات فرهنگی فارسی در خارج از کشور را برای علاقه‌مندان زبان و ادبیات فارسی تسهیل نموده است. این فروشگاه هم اکنون فرآیند دریافت سفارش کتاب، پرداخت آسان و ارسال کتاب را برای علاقمندان خارج از ایران ایجاد نموده و تلاش دارد کتاب‌های غنی فارسی و سایر محصولات فرهنگی را در تمامی نقاط جهان در اختیار محققان و دوستداران فرهنگ قرار دهد.

به گزارش ایلنا؛ با شروع ارسال کتاب به خارج از کشور، هموطنان خارج از کشور، اساتید، دانشجویان و علاقه‌مندان به زبان فارسی در سراسر جهان می‌توانند به تمام کتاب‌های چاپ شده در ایران دسترسی داشته باشند.

برای این منظور کافیست سفارش خود را در فروشگاه اینترنتی شهرکتاب به آدرس shop. bookcity. org ثبت نموده و ارسال به خارج را انتخاب نمایید. ‏ هموطنان خارج از کشور می‌توانند سوالات خود را در رابطه با این طرح از طریق ایمیل info @ shahreketabonline. com مطرح نمایند.

شهرکتاب
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر