کد خبر: 211710 A

رساله‌هایی که از آغاز سال ۱۳۹۱ در رشته‌های مختلف روانشناسی و علوم تربیتی دفاع شده‌اند، می‌توانند در پنجمین دوره جایزه دکتر کاردان شرکت کنند.

موسسه روانشناسی و علوم تربیتی دکترکاردان(دانشگاه تهران) با همکاری سازمان نظام روانشناسی و مشاوره جمهوری اسلامی و انجمن روانشناسی اجتماعی ایران در حمایت از پژوهش‌های نوآورانه در حوزه‌های روانشناسی و علوم تربیتی، جایزه سالانه‌‌ی " دکتر کاردان " را به رساله‌های برگزیده دانش‌پژوهان مقطع دکتری در رشته‌های روانشناسی و علوم تربیتی اهدا می‌کند.

به گزارش ایلنا؛ مراسم اهدای پنجمین دوره این جایزه روز دوشنبه ۱۵ دیماه ۱۳۹۳ در تالار کوثر دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

رساله‌هایی که از آغاز سال ۱۳۹۱ در دانشگاه‌های سراسر کشور در رشته‌های مختلف روانشناسی و علوم تربیتی دفاع شده‌اند، می‌توانند در پنجمین دوره جایزه دکتر کاردان شرکت کنند.

شرکت‌کنندگان می‌بایست نسخه‌ای از رساله خود را به همراه خلاصه‌ای از آن(حداکثر در دو صفحه) تا پایان آبانماه به دبیرخانه جایزه به نشانی زیر ارسال نمایند: بزرگراه جلال آل احمد، روبروی کوی نصر(گیشا)، خیابان دکتر کاردان، موسسه روانشناسی و علوم تربیتی دکتر کاردان(دانشگاه تهران).

جایزه روانشناسی دکتر کاردان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر