کد خبر: 213582 A

علی نیکو سخن و مصطفی تینای تهرانی که به عنوان نایب رییس فعالیت می‌کرد از این سمت برکنار شدند / محمد کلاری و میر یونس جعفری از اعضاء علی البدل هیئت مدیره جایگزین نیکو سخن و تینای تهرانی شدند.

نیکو سخن در گفتگو با خبرنگار ایلنا برکناری خود را تایید کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، هیئت مدیره اتحادیه صنف چاپخانه‌داران تهران صبح امروز سه‌شنبه ۲۲ مهر جلسه ای تشکیل داد که در پایان این جلسه، علی نیکو سخن از ریاست اتحادیه برکنار شد و ترکیب هیئت مدیره دچار تغییراتی شد.

با این حال فشارها بر رئیس اتحادیه چاپخانه‌داران تهران برای کناره‌گیری از این سمت همچنان ادامه یافت اما نیکوسخن حاضر به تقدیم استعفا نبود در نهایت وزارت صنعت، معدن و تجارت وارد موضوع شده و نیکوسخن با نظر مثبت این وزارتخانه، پس از ۸ سال از این سمت برکنار شد. با وجود این تغییرات نیکوسخن همچنان در هیئت مدیره شرکت تعاونی چاپخانه‌داران تهران حضور دارد.

مصطفی تینای تهرانی که تا پیش از این به عنوان نایب رئیس اتحادیه چاپخانه‌داران تهران فعالیت می‌کرد به دلیل اینکه فروختن جواز چاپخانه‌اش و اینکه در حال حاضر فاقد مجوز واحد صنفی چاپی است، از این سمت برکنار شد. با وجود این شرایط دو عضو سابق هیئت مدیره، محمد کلاری و میریونس میرجعفری، دو تن از اعضای علی‌البدل هیئت مدیره، جایگزین آنها شدند.

با انتخابات داخلی اتحادیه، بهمن پورمند، عضو هیات مدیره به عنوان رئیس، احمدرضا اعتماد مظاهری به عنوان نایب رییس، میرمجتبی هاشمی کرمانی به عنوان خزانه‌دار، میریونس میرجعفری به عنوان بازرس و محمد کلاری به عنوان منشی هیئت مدیره، انتخاب شدند.

انتخابات اتحادیه چاپخانه‌داران تهران برای دوره جدید در نیمه نخست سال آینده برگزار می‌شود و هیات مدیره کنونی چند ماه بیشتر فعالیت نمی‌کند.

علی نیکوسخن از ریاست اتحادیه چاپخانه داران برکنار شد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر