کد خبر: 214467 A

دارالعرفان تفسیری از قرآن کیم را منتشر کرد:

در آستانه‌ی ماه محرم جلد اول «تفسیر حکیم» تالیف حسین انصاریان توسط نشر دارالعرفان به چاپ رسید.

جلد اول تفسیر حکیم تالیف حسین انصاریان منتشر شد.

به گزارش ایلنا؛ در آستانه‌ی ماه محرم جلد اول «تفسیر حکیم» تالیف حسین انصاریان توسط نشر دارالعرفان به چاپ رسید.

امید خاکی(مدیر روابط عمومی موسسه فرهنگی دارالعرفان) گفت: در آستانه‌ی ماه محرم جلد اول اثر ارزشمند و گرانسنگ «تفسیر حکیم» اثر حسین انصاریان شامل تفسیر سوره حمد و آیات ۱ تا ۳۹ سوره بقره توسط مرکز نشر دارالعرفان منتشر شد.

خاکی افزود: «تفسیر حکیم» اثر جدید انصاریان می باشد که در پرتو عنایات حق در ۳۰ جلد تالیف و منتشر خواهد شد. ۸ جلد این اثر تالیف شده؛ که در موسسه فرهنگی دارالعرفان در حال ویرایش، تحقیق و آماده سازی است، در ماه‌های آینده به زیور طبع آراسته خواهد شد.

مدیر روابط عمومی دارالعرفان اضافه نمود: طبق آنچه در مقدمه این اثر آمده است سیاق این تفسیر متفاوت با تفاسیر دیگر قرآن است و طبق نظر مولف آن، با بررسی جنبه‌های مختلف علمی، به گونه‌ای که مرهمی بر دردهای جامعه و جلوه‌ای از نکته‌های جامع و دقیق قرآن برای اهل علم باشد به رشته تحریر درآمده است.

وی بیان کرد: در این تفسیر بر خلاف شیوه متداول بسیاری از تفاسیر که به بحثهای لغوی و یا ادبی و دیگر موضوعات بسیار پرداخته شده‌است، ضمن دقت‌نظر در این‌گونه مباحثبرای مفهوم‌گیری از آیات، به بحث‌های کلیدی آیات قرآنی که در حقیقت هدف نزول این کتاب آسمانی است پرداخته شده‌است.

خاکی افزود: موسسه فرهنگی دارالعرفان مفتخر است در ضمن آثار متعدد انصاریان این اثر فاخر که حکم نگین آثار این اندیشمند را دارد را به جامعه علمی تقدیم نماید و در نشر و ترویج فرهنگ قرآن و اهل بیت قدمی بردارد.

نشر دارالعرفان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر