کد خبر: 214508 A

فهرست کتاب‌های تصویب شده در پانصد و بیست و دومین نشست هیات انتخاب و خرید کتاب روی سایت این هیات قرار گرفت.

فهرست کتاب‌های تصویب شده در پانصد و بیست و دومین نشست هیات انتخاب و خرید کتاب روی سایت این هیات قرار گرفت.

به گزارش ایلنا؛ بنا بر اطلاعات این فهرست؛ وزارت ارشاد ۲۵۱ عنوان کتاب تازه ناشران را در شمارگان ۴۵ هزار و ۸۵۰ نسخه خریداری کرد. در این فهرست ۶۰۰ نسخه و مربوط به سه کتاب حوزه کودک و کمینه شمارگان کتاب انتخاب شده هم ۵۰ نسخه است.

ناشران می‌توانند برای آگاهی از مصوبات پانصد و بیست‌ و‌ دومین نشست هیات انتخاب و خرید کتاب به آدرس اینترنتی www. mof. farhang. gov. ir / fa / home / book مراجعه کنند.

به منظور ایجاد فرصت برابر برای همه کتاب‌های منتشر شده و براساس هماهنگی‌های به عمل آمده با دفتر توسعه کتاب و کتابخوانی و ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در استان‌ها، ناشران می‌توانند یک نسخه از هر کتاب چاپ اول خود را پس از اعلام وصول به دبیرخانه هیات انتخاب و خرید کتاب ارسال کنند تا بررسی‌های لازم برای خرید آن در این هیات انجام شود. از این رو، برای طرح کتاب در هیات یاد شده نیازی به مکاتبه یا مراجعه حضوری ناشران نیست.

در جلسات هیات انتخاب و خرید کتاب وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی علی اصغر محمدخانی، حمیدرضا ارباب سلیمانی، محمدکاظم شمس، محمدعلی مهدوی راد، علی شجاعی صائین، علی‌اصغر سیدآبادی، مصطفی امیدی، و علی اوجبی حضور دارند.

ارشاد 251 کتاب از ناشران خرید
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر