کد خبر: 217004 A

کارگاه طنز نویسی پوریا عالمی از هفته اول آبان‌ماه و در روزهای یکشنبه‌ و سه‌شنبه از ساعت ۱۶ تا ۱۸ برگزار می‌شود.

کارگاه طنز نویسی پوریا عالمی در دانشگاه تهران برگزار می‌شود

پوریا عالمی در گفتگو با خبرنگار ایلنا از برگزاری کارگاه طنزنویسی در انجمن اسلامی پردیس علوم دانشگاه تهران خبر داد.

وی ادامه داد: از هفته اول آبان‌ماه و در روزهای یکشنبه‌ و سه‌شنبه از ساعت ۱۶ تا ۱۸ برای علاقه‌مندان طنز برگزار می‌شود. این کارگاه به کوشش انجمن اسلامی پردیس علوم دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

عالمی در رابطه با موضوعاتی که در این کارگاه مطرح می‌شود، اظهار داشت: در این کارگاه دور هم می‌نشینیم و تجربه‌های نوشتن را با هم در میان می‌گذاریم. شیوه‌ پیدا کردن و پرداختن سوژه و شیوه‌های نوشتن شوخی را بررسی می‌کنیم. همچنین در این کارگاه مروری خواهیم داشت بر کارهای مطبوعاتی.

وی ادامه داد: این دوره‌ها در ۸ تا ۱۰ جلسه برگزار می‌شود و این تجربه‌ای بود که در دانشگاه هنر تهران، دانشگاه علامه و مؤسسه رخداد و بهاران داشتم. اما قرار نیست کسی با شرکت در این کارگاه نویسنده و طنز نویس شود. در این کارگاه حرف می‌زنیم و شیوه‌های جدید به ذهنمان می‌رسد.

عالمی با بیان اینکه رفتن به کارگاه فرد را هنرمند و نویسنده نمی‌کند بیان کرد: آشنا شدن با کارگاه و شرکت در آن در فرد ایجاد علاقه می‌کند. تأثیر بیشتر این کارگاه برای کسانی است که مشغول کار هستند. فرق بین کلاس و کارگاه در این است که در کلاس ما با یکسریع تئوری روبه‌رو هستیم و دانشجو باید با کلاس پیش برود اما کارگاه با خود بچه‌ها پیش می‌رود.

افرادی که مایل به حضور در این کارگاه هستند می‌توانند با شماره تلفن ۰۹۳۰۴۱۰۵۱۵۳ تماس بگیرند و یا به نوارخانه انجمن اسلامی پردیس علوم دانشگاه تهران مراجعه کنند.

کارگاه طنز نویسی پوریا عالمی در دانشگاه تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر