کد خبر: 217079 A

کتاب شومان به نوشته نازنین جودت از سوی انتشارات برکه خورشید رونمایی شد.

کتاب شوومان نوشته نازنین جودت در مراسمی که روز پنجشنبه مورخ هشتم آبان ماه در سرای محله داوودیه تهران با حضور جمعی از نویسندگان برگزار گردید، منتقدان و صاحب نظران کشورمان رونمایی شد.

به گزارش ایلنا شوومان روایت ماجرای دختر جوانی است به نام حوریا که قرار است برای تدریس به یکی از روستاهای دور افتاده و سردسیر منتفل شود.

زندگی در منطقه شوومان، برای حوریا بسیار سخت و دشوار است چرا که سرما آزارش می دهد و نمی‌خواهد زیر بار انتقالی برود اما در نهایت راهی شوومان می‌شود و پس از برخورد با اتفاقات عجیب تصمیم به بازگشت می‌گیرد، اما چون معلم جوان به مرور می‌فهمد که زندگی گذشته‌اش با زندگی شوومانی‌ها گره خورده و انتقالیش به شوومان دلایل دیگر و مهمتری جز تدریس داشته و… ادامه داستان

در مراسم رونمایی از کتاب شوومان رامبد خانلری و شرمین نادری بعنوان منتقد کتاب برای حاضرین صحبت کردند.
محمود حسینی زاد، یاسر نوروزی، رامبد خانلری، مهدی رجبی، شرمین نادری، کامران محمدی، هاله مشتاقی نیا، کیوان ارزاقی، علی کرمی و رضا فکری از جمله دیگر نویسندگانی بودند که که در جمع حاضر بودند.

شوومان به تازگی از سوی انتشارات برکه خورشید منتشر شده است. از آثار گذشته نازنین جودت می توان به دو مجموعه داستان «در چشم سگ»، «در بیداری کابوس می بینم» و رمان «پروانه ها در برف می رقصند» اشاره کرد.

کتاب شوومان رونمایی شد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر