کد خبر: 219201 A

عصر فرهنگ ملل، عنوان برنامه مشترکی بین موسسه بین‌المللی الهدی و خانه هنرمندان است که تا پایان سال، ماهی یک نوبت برگزار خواهد شد.

دومین برنامه از سری نشست‌های عصر فرهنگ ملل، ۱۹ آبان ماه با موضوع «موقعیت فرهنگی ایران در جهان اسلام» از سوی موسسه فرهنگی و انتشارات الهدی و به میزبانی خانه هنرمندان برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا، در پی برگزاری نخستین نشست عصر فرهنگ ملل با موضوع «دیپلماسی فرهنگی و شاخصه‌های آن در جمهوری اسلامی»، دومین برنامه از این نشست‌ها برای روز دوشنبه، ۱۹ آبان ماه تدارک دیده شده است که صباح زنگنه(کارشناس مسائل خاورمیانه)، سیدمحمدحسین هاشمی(معاون فرهنگی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی و رایزن سابق فرهنگی کشورمان در چند کشور اسلامی) و امیر موسوی(کارشناس حوزه بین‌الملل) سخنرانی خواهند کرد.

این نشست، ‌ روز ۱۹ آبان ماه از ساعت ۱۶ در خانه هنرمندان ایران و در تالار استاد امیرخانی برگزار می‌شود و حضور، برای علاقه‌مندان آزاد است.

قهرمان سلیمانی، معاون پژوهشی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی و رضا ملکی، کارشناس مسائل بین‌الملل، سخنرانان نشست نخست عصر فرهنگ ملل بودند که روز ۲۸ مهرماه در خانه هنرمندان ایران برگزار شد.

نشست دوم عصر فرهنگ ملل برگزار می‌شود
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر