کد خبر: 222510 A

برای دور ماندن این رخداد ادبی مهم از هرگونه گزند و حاشیه، کتاب «پنجره‌های تشنه» را از شرکت در داوری مرحله نهایی معاف کرده و اثر برگزیده را از میان چهار کتاب باقیمانده انتخاب فرمایید.

درپی اعلام نامزدهای بخش مستندنگاری جایزه ادبی جلال آل احمد و حضور «پنجره‌های تشنه» نوشته مهدی قزلی در بین این ۵ نامزد، وی طی نامه‌ای خطاب به دبیر و اعضای هیات علمی جایزه ادبی از ایشان خواست این کتاب را از شرکت در مرحله نهایی داوری معاف کنند.

به گزارش ایلنا؛ نامه مدیرعامل بنیاد شعر و ادبیات داستانی به شرح ذیل است:

جناب آقای دکتر مهدوی راد و اعضای محترم هیات علمی جایزه ادبی جلال آل احمد

با سلام. همانطور که مستحضرید داوران بخش مستندنگاری پنج نامزد نهایی خود را برای دریافت جایزه را معرفی کردند و در این بین نام کتاب «پنجره‌های تشنه» بنده نیز وجود دارد.

حضور در همین مرحله جایزه ادبی جلال آل احمد برای بنده جای افتخار دارد اما با عذرخواهی از هیات امنای ساخت ضریح امام حسین(ع)، صاحب امتیاز کتاب و همچنین انتشارات سوره مهر، ناشر کتاب باتوجه به اینکه مسئولیت اجرایی جایزه به عهده بنده است، برای دور ماندن این رخداد ادبی مهم از هرگونه گزند و حاشیه، کتاب «پنجره‌های تشنه» را از شرکت در داوری مرحله نهایی معاف کرده و اثر برگزیده را از میان چهار کتاب باقیمانده انتخاب فرمایید.

مهدی قزلی

نویسنده ­کتاب پنجره‌های تشنه و دبیر اجرایی جایزه ادبی جلال آل احمد

جایزه ادبی جلال آل احمد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر