کد خبر: 239790 A

۱۹ کتاب، ۵ مقاله و ۶ پایان‌نامه به دبیرخانه ارسال شده است و کار داوری آثار پس از تشکیل شورای علمی آغاز خواهد شد و برگزیدگان این دوره نیز همزمان با مراسم اختتامیه چهاردهمین جشنواره صنعت چاپ معرفی خواهند شد.

محمدحسن فکری رییس بخش مسابقات علمی چهاردهمین جشنواره صنعت چاپ از حضور ۳۰ اثر در این بخش خبر داد.

به گزارش ایلنا، محمد حسن فکری به عنوان رییس بخش مسابقات علمی چهاردهمین جشنواره صنعت چاپ با اشاره به آثار ارسال شده به این جشنواره گفت: نزدیک به ۳۰ اثر علمی به دبیرخانه این جشنواره ارسال شده است.

وی افزود: ۱۹ کتاب، ۵ مقاله و ۶ پایان‌نامه به دبیرخانه ارسال شده است و کار داوری آثار پس از تشکیل شورای علمی آغاز خواهد شد و برگزیدگان این دوره نیز همزمان با مراسم اختتامیه چهاردهمین جشنواره صنعت چاپ معرفی خواهند شد.

فکری با اشاره به ویژگی‌های علمی این دوره از جشنواره عنوان کرد: تقریبا برای اولین بار است که آثار علمی اعم از مقاله، کتاب و پایان‌نامه به این صورت داوری می‌شوند. داوری‌ها بر اساس معیارهای علمی انجام خواهند شد و به سادگی با آثار برخورد نخواهیم کرد.

وی ادامه داد: تلاش خواهیم کرد آثاری را معرفی کنیم که ویژگی‌های علمی برجسته‌ای داشته باشند. این دوره از جشنواره به صورت پایلوت است و در برنامه‌ریزی‌ سال‌های آینده تلاش خواهیم کرد تا از دستاوردهای این دوره بهره ببریم.

مسابقات علمی چهاردهمین جشنواره صنعت چاپ 30 اثر در بخش مسابقات علمی و پژوهشی جشنواره صنعت چاپ حضور دارند
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر