کد خبر: 241841 A

موسسه نشر نگار و نیما(نگیما) دو مجموعه‌ی داستان از نویسندگان جوان و نسل سومی منتشر می‌کند.

موسسه نشر نگار و نیما(نگیما) دو مجموعه‌ی داستان از نویسندگان جوان و نسل سومی منتشر می‌کند.

روابط عمومی این انتشارات در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا؛ از اننشار مجموعه داستان «یک ساعت تا پاریس» و «راس ساعت ۵» در آینده‌ای نزدیک خبر داد.

بنا به گفته‌ی روابط عمومی موسسه نشر نگار و نیما؛ مجموعه داستان «یک ساعت تا پاریس» اولین اثر داستانی کاوه علی‌اسماعیلی است که پنج داستان کوتاه را شامل می‌شود. «راس ساعت ۵» هم دومین مجموعه داستان هایده نصیری است که ۳۲ داستان کوتاه دارد و مراحل آماده سازی برای چاپ را می‌گذراند.

نشر نگیما که رویکرد چاپ کتاب‌های نویسندگان و شاعران جوان و کار اولی را در دستور کار خود قرار داده؛ همچنین به‌تازگی مجموعه شعر «موهایم را که می‌بافم، جهان آرام می‌گیرد» و دو مجموعه‌ی داستانی در حوزه‌ی نوجوانان به نام‌های «شبی به درازای زندگی» و «مادری بود و دختر و پسری» را روانه‌ی بازار کتاب کرده است.

«موهایم را که می‌بافم، جهان آرام می‌گیرد» اولین مجموعه‌ی شعر غزل ذوالریاستین، شامل ۷۵ شعر کوتاه در قالب سپید یا آزاد است که در قطع رقعی و ۶۴ صفحه منتشر شده است.

مجموعه داستان «شبی به درازای زندگی» نوشته‌ی نیما باقری هم یک داستان تقریبا بلند ۴۵ صفحه‌ای در قالب نگاه یک نوجوان به انقلاب و جنگ‌تحمیلی است که در قالب خاطرات روزهای انقلاب و جنگ شخصیت اصلی روایت می‌شود.

«مادری بود و دختر و پسری» داستان دیگری از نیما باقری است که براساس شعری با همین نام از سیدمحمدحسین بهجت تبریزی نوشته شده و به نوعی سعی در روایت حال‌هوایی داستانی این شعر دارد.

موسسه نشر نگار و نیما (نگیما) «یک ساعت تا پاریس» و «راس ساعت 5» در راه کتابفروشی‌ها
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر