کد خبر: 242272 A

از میان یک‌هزار و ۵۳۷ عنوان کتاب ارسالی به جشنواره، ۲۸۵ عنوان برای کسب مقام برگزیده و تقدیری با یکدیگر رقابت کردند.

یازدهمین جشنواره کتاب‌های کمک‌آموزشی رشد شب گذشته(سه‌شنبه ۲۳ دی‌ماه) با معرفی کتاب‌های برگزیده و کتاب‌های تقدیری به کار خود پایان داد.

به گزارش ایلنا، مراسم اختتامیه دهمین جشنواره کتاب‌های کمک آموزشی رشد با حضور مسئولان آموزش و پرورش، ناشران، نویسندگان و شاعران کودک و نوجوان در سالن حجاب کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار شد. در ابتدای مراسم اختامیه این دوره‌ی جشنواره کتاب‌های کمک‌آموزشی رشد محمد ناصری، دبیر این جشنواره با اشاره به اینکه یک‌هزار و ۵۳۷ عنوان کتاب به دبیرخانه جشنواره ارسال شده، اعلام کرد: از این تعداد، ۲۸۵ عنوان برای کسب مقام برگزیده و تقدیری با یکدیگر رقابت کردند. ۴۲۲ ناشر سهیم بودند و ۱۰۲ داور در ۳۲ گروه کتاب ها را داوری کردند.

در آئین پایانی یازدهمین جشنواره کتابهای آموزشی و تربیتی رشد برگزیدگان این دوره بدین شرح معرفی شدند:

بخش آداب و مهارت های زندگی و بنیان خانواده
تقدیر از علی سعیدی نام اثر پرورش خلاقیت در کودکان
تقدیر از لیلا سلیقه دار، ابراهیم اصلانی، مرتضی مجدفر و محرم آقازاده نام اثر مجموعه کتابهای لذت زندگی،
تقدیر از درین دوقلی ترجمه فرشید قهرمانی نام اثر مهارت های آموختن

حوزه یادگیری: پیش دبستان
تقدیر از مرتضی مجدفر نام اثر ۴۴ بازی خلاق برای کودکان پیش از دبستان
تقدیر از قاسم قاسم زاده، فریبا کیهانی، منصوره سیدشریفی، رقیه یزدان دوست، بطول فتح الله، فریده اسدی، مینو مصطفی مدنی، شهره یوسفی، سهیلا فغانی شجاع، شایا صفا ایسینی نام اثر طرح های کار مربی برای کار با کودکان سه تا ۵ سال
تقدیر از ناصر کشاورز، علیرضا متولی، لاله جعفری، مجید راستی، شراره وظیفه شناس، فروزنده خداجو، سپیده خلیلی، شکوه قاسم نیا، محمدرضا شمس، طاهره خردورز، ناصر نادری، مهری ماهوتی، سوسن طاقدیس، نام اثر مجموعه یک اسم و چندقصه
برگزیده ها:

حوزه یادگیری، تربیت بدنی و سلامت
برگزیده ترجمه غلامرضا سراج زاده نام اثر اندازه گیری و ارزشیابی در تربیت بدنی

حوزه یادگیری حکمت و معارف اسلامی
گروه فلسفه و منطق: برگزیده مهدی پرویزی نام اثر فلسفه اسلامی: طرح درسهایی برای آموزش به کودکان
گروه معارف اسلامی: برگزیده غلامرضا حیدری ابهری، نام اثر مجموعه پرسشها و پاسخها
گروه داستان:
تقدیر از مترجم فروغ فرجود و محبوبه عسگری نام اثر داستان زندگی توماس ادیسون و داستان زندگی استیون هاوکینگ
تقدیر از مترجم محبوبه نجف خانی نام اثر مجموعه نام های فیلیکس
برگزیده روبرت کلر نام اثر خوات راکونپیر
برگزیده محمدرضا شاه آبادی نام اثر وقتی م ژ ی گم شد

حوزه یادگیری ریاضیات:
گروه ریاضی:
تقدیر از حسن سالاری نام اثر در کلاس درس کاشانی
تقدیر از خسرو داودی، علی کریمان فر، نرگس جعفری مفرد، نام اثر کتاب هوشمند ریاضی ششم دبستان

حوزه یادگیری گروه زبان و ادبیات فارسی
گروه زبان و ادبیات فارسی
تقدیر از اسدالله شکرانه نام اثر آذریاد
تقدیر از سارا کاظمی منش نام اثر داستان نویسی
تقدیر از مهرانگیز سلمانی، فردوس یوسفیان نجف آبادی نام اثر کتاب کار و تمرین فارسی دوم ابتدایی
گروه شعر:
برگزیده احمدرضا احمدی نام اثر خواب شب دوازدهم
گروه نمایشنامه:
برگزیده عباس جهانگیریان نام اثر نقش ضحاک ماردوش
حوزه یادگیر زبان های خارجی
گروه زبان های خارجی:
تقدیر از سیدمسعود حاجی سید حسینی فرد و وحید دری قلندر نام اثر انگلیسی برای کودکان ۱ و ۲(آموزش کتاب و آموزش الفبا)

حوزه یادگیری: علوم انسانی و مطالعات اجتماعی
گروه تاریخ:
برگزیده سیدقاسم یاحسینی نام اثر رئیس علی دلاوری: تجاوز نظامی بریتانیا و مقاومت جنوب
گروه روانشناسی:
تقدیر از مترجم فاطمه سادات موسوی نام اثر من کامل نیستم ولی
گروه علوم تربیتی:
برگزیده طیبه حمزه بیگی، آمنه احمدی، طاهره رستگار، حسن طاهری، فیروزه فروزبخش، زهرا سادات یاسینی نام اثر راهنمایی معلم در ارزشیابی توصیفی ویژه معلمان ابتدایی
گروه مطالعات اجتماعی:
تقدیر از محمدرضا شاکرین، محسن ملک افضلی اردکانی، سیدسجاد ایزدهی، نام اثر رهبر و رهبری

حوزه یادگیری علوم تجربی
گروه زیست شناسی و زمین شناسی:
تقدیر از مترجم عباسعلی گائینی و بهزاد ساکی نام اثر مجموعه بدن انسان چگونه کار می کند
گروه شیمی:
برگزیده حمیدرضا غلامرضایی نام اثر مس فلز کیمیا
گروه فیزیک:
تقدیر از نعمت الله گلستانیان نام اثر دانشنامه موضوعی دانش و فناوری
گروه علوم تجربی:
تقدیر از مترجم حسن سالاری نام اثر مجموعه اشنایی با منظومه خورشیدی

حوزه یادگیری فرهنگ و هنر
گروه فرهنگ و هنر:
برگزیده کاوه تیموری نام اثر هنر خوشنویسی در مدرسه
حوزه یادگیری قرآن و زبان عربی
گروه قرآن و زبان عربی:
برگزیده فریبا صادقی مرشت نام اثر انواع مفاعیل
حوزه یادگیری کار و فناوری
گروه برگزیده: احمد فرجی نام اثر کاملترین مرجع کاربردی کارورplc
گروه حسابداری، بازرگانی و اقتصاد:
تقدیر از محمدمسعود بهمنی نام اثر مدیریت دانش در سازمان ها
گروه یارانه:
برگزیده سعید گودرز، امید باقی، نام اثر آموزش تصویری ایلوستریوتور
گروه طراحی و نقاشی چاپ و صنایع دستی:
برگزیده مولف: عیسی امیری طولاندیم نام اثر مواد و ابزار هنری ۲
گروه کارور فناوری:
تقدیراز نازنین بهزادی و مدیر پروژه فرهناز مینایی پور نام اثر بسته آموزشی کارافرینان جوان
گروه کشاورزی:
برگزیده حسین اکبرلو، داود حسن پناه نام اثر پرورش و فراوری سیب زمینی خوراکی و بذری
گروه گرافیک و عکس:
برگزیده محمدحسین نیرومند نام اثر مدیریت چشم مخاطب
گروه معماری و نقاشی:
تقدیر از زینب داعی پور نام اثر گذر و خانه در بافت سنتی دزفول
گروه مدیریت خانواده، بهداشت و کودکیاری:
برگزیده مترجم تقی عضدی نام اثر کتاب جامع سلامت کودک
گروه مکانیک:
برگزیده محمد محمدی بوساری نام اثر اصول و مبانی تعمیر و نگهداری خودروی ال ۹۰
گروه نمایش، موسیقی و انیمیشن:
برگزیده حسن دولت آبادی نام اثر مجموعه نمایش نامه های آسان.

برگزیدگان یازدهمین جشنواره رشد معرفی شدند جشنواره کتابهای آموزشی و تربیتی رشد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر