کد خبر: 291701 A

شرکت مخابراتی و تکنولوژی اپل امکانات جدید گوشی آیفون 7 را اعلام عمومی کرد.

شرکت مخابراتی و تکنولوژی اپل امکانات جدید گوشی آیفون 7 را اعلام عمومی کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا به نقل از الجزیره این شرکت با بیان اینکه در نسل جدید تولیدات این شرکت اعم از مک بوک، ای واتچ،آیپاد و آیفون از سلول های خورشیدی استفاده خواهد کرد اعلام کرد پیش بینی می شود با استفاده از این تکنولوژی دوستدار طبیعت ،مشکل شارژ این وسایل حل شود.

در حالیکه بنا بر نظر سنجی های اعلام شده از سوی استفاده کنندگان از گوشی های اپل مهمترین ضعف این گوشی ها زود تمام شدن باطری آن است به طوریکه بیش از یک روز نمی توان این گوشی ها را بدون شارژ مجدد استفاده کرد. بر همین اساس کارشناسان این مجموعه با استفاده از تکنولوژی سلول ها خورشیدی سعی کردند که در گوشی های آیفون 7 این مشکل را حل کنند تا دیگر کاربران برای شارژ گوشی های خود نیاز به برق نداشته باشند.

بنا بر اعلام این شرکت  سنسور های حرارتی بر روی صفحه نمایش لمسی کار گذاشته خواهند شد و همزمان با حرکت انگشتان باطری گوشی نیز شارژ خواهد شد.

برای افرادی که از گوشی های مدل پایین تر این کمپانی استفاده می کنند نیز سعی شده که در برنامه نرم افزاری آی او اس 9 این مشکل به حداقل رسانده شود.

از دیگر امکانات گوشی آیفون 7 ارتقا میزان حافظه این گوشی است.در گوشی های سری قبل این کمپانی حداکثر میزان حافظه 1 گیگا بایت بود که این امر در گوشی های جدید به 2 گیگا بایت افزایش پیدا کرده است.

افزایش کیفیت تصویر نیز یکی از اهداف این شرکت بوده است بعد از آنکه این شرکت در آیفون 6 پلاس شاهد تجربه موفقی در بالا بردن کیفیت تصویر بود اکنون در سری گوشی های جدید کیفیت HD  مورد استفاده قرار گرفته است که انتظار می رود این تغییر با استقبال کاربران مواجه شود.

با اینکه مقامات این شرکت از گوشی آیفون 7 تاکنون به صورت رسمی رونمایی نکرده اند اما آزمایشات متععدی بر روی این موبایل انجام شده است و همگی آنها موفقیت آمیز بوده است.

برق طبیعت مک بوک موبایل گوشی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر