کد خبر: 375623 A

ایلنا: بسیاری ازآژانس‌ها و موتورهای جستجوگر بلیط کنسلی ازطرف مسافر را در مدت زمان مشخص پرداخت میکنند اما سفرمی برای رفاه حال مسافران استرداد آنلاین را ایجاد کرده و دراختیار مسافران قرار داده است.

به گزارش ایلنا، با ورود اینترنت به زندگی ما و رونق گرفتن آن به وسیله گجت‌ها و ابزارهای مختلفی که به اینترنت متصل می‌شوند، تغییرات زیادی نیز در صنعت گردشگری با توسعه سیستم‌های رزرواسیون آنلاین هتل و بلیط هواپیما صورت گرفت.

در این مقاله، نقش اینترنت درخرید بلیط هواپیما را بررسی خواهیم کرد:

در گذشته اگر کسی می‌خواست به مقصدی سفر کند و وسیله سفرش را هواپیما  انتخاب کرده بود، باید وقت زیادی را برای بیرون رفتن از خانه و رفتن به آژانس هواپیمایی، منتظر بودن در نوبت، فرم پر کردن و دردسرهای متفرقه آن و بسیاری مشکلات دیگر، سر و کله می‌زد. و با گذرزمان و عصر دیجیتال روز به روز از مشکلات خرید بلیط هواپیما کاسته شده است. موتورهای جستجوگرهای زیادی در حال حاضر وجود دارند که بلیط آنلاین چارتر و سیستمی را از طریق سایت واپلیکیشن موبایل عرضه می کنند ازجمله این سایتها سفرمی (safarme.com) می باشد.سفرمی برای راحتی کاربران گرامی در خرید بلیط چارتری وسیستمی هواپیما با معرفی اپلیکشین موبایل سفرمی در ورژن های IOS&ANDROID راحترین و سریع ترین راه را برای خرید بلیط هواپیما در اختیار کاربران محترم گذاشته است.

در هیچ زمانی مثل زمان حال، رزرو کردن بلیط هواپیما و چارتروسیستمی به این سادگی نبوده است.

از مهم‌ترین ویژگی‌های بارز Safarme.com، اطلاع‌رسانی قوی آن است به این صورت که مشتریان می‌توانند آن قیمتی را که برای بلیط هواپیما مدنظر دارند را به همراه شماره موبایل و ایمیلشان در Form مخصوص این کار در Safarme.com، وارد کنند و در زمانی که پروازی با این قیمت پیدا شد، به کاربر پیامک می‌دهد که پروازی که با این قیمت می‌خواستید، در سایت موجود و قابل رزرو است.

بسیاری ازآژانس‌ها و موتورهای جستجوگر بلیط کنسلی ازطرف مسافر را در مدت زمان مشخص پرداخت میکنند اما سفرمی برای رفاه حال مسافران استرداد آنلاین را ایجاد کرده و دراختیار مسافران قرار داده است.

ودر جدیدترین آپدیت سایت مجله اینترنتی سفرمیبرای آگاهی و اطلاع همه کاربران از اخبارروز ونقاط گردشگری ایران وجهان بیان شده است تا درکنار خرید آسان وراحت بلیط هواپیما از مقالات مجله اینترنتی بهره لازم وکافی را ببرید.

سایت: www.safarme.com

تلگرام: telegram/safarme

اینستاگرام: instagram/safarme

 

 

 

 

 

 

بلیط گردشگری مشکلات هواپیما صنعت گردشگری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر