کد خبر: 214384 A

رئیس جمعیت هلال‌احمر شهرستان نیر:

رئیس جمعیت هلال‌احمر شهرستان نیر گفت: ‌ داشتن آمادگی روانی در برخورد با هر پدیده‌ای سبب بروز عکس‌العمل‌های مناسب‌تری از سوی افراد می‌شود.

ریس هلال احمر شهرستان نیرل اظهار کرد: ‌ به مناسبت هفته کاهش اثرات بلایای طبیعی برای اجرای طرح ویزیت رایگان، کاروان سلامت جمعیت هلال‌احمر به روستای محروم شهرستان نیر اعزام شد.

وی گفت: به مناسبت هفته ایمنی در برابر زلزله و بلایای طبیعی و در راستای اهداف این جمعیت که حمایت از زندگی و سلامت انسان‌‏ها، تلاش برای تسکین آلام بشری و تامین احترام انسان‏‌هاست، خدمات خود را برای روستاییان محروم در قالب اعزام کاروان‌‏های سلامت به روستاهای محروم ارائه کرده است.

رئیس جمعیت هلال‌احمر شهرستان نیر افزود: این کاروان‌‏ها زمینه‌‏ساز حمایت از اقشار نیازمند با بهره‏‌مندی از توان و تخصص داوطلبان و هدایت مناسب امکانات و تجهیزات در راستای اثربخشی برنامه‏‌ها می‏‌شود.

فرجی با اشاره به هفته ایمنی در برابر زلزله و بلایای طبیعی از ۱۹ تا ۲۵ مهر ماه تصریح کرد: اساسی‌ترین هدف از برگزاری هفته ایمنی در برابر زلزله و بلایای طبیعی، آگاه‌سازی عمومی و تاکید بر امر اطلاع‌رسانی به مردم در راستای اقدامات پیشگیرانه قبل از وقوع حوادثطبیعی است چراکه معتقدیم داشتن آمادگی روانی در برخورد با هر پدیده‌ای سبب بروز عکس‌العمل‌های مناسب‌تری از سوی افراد می‌شود.

این مسئول ادامه داد: در همین راستا یک کاروان متشکل از یک پزشک، پرستار و داوطلب به روستای محروم سقزچی از توابع بخش مرکزی شهرستان نیر اعزام شد.

رئیس جمعیت هلال‌احمر شهرستان نیر در پایان گفت‌وگوی خود با خبرنگار فارس در اردبیل بیان کرد: در این راستا ۸۰ نفر از خدمات ویزیت رایگان، بهداشت محیط، مشاوره خانواده و داروی رایگان بهره‏‌مند شدند

پرستار پزشک جمعیت هلال احمر خانواده رئیس جمعیت هلال احمر زلزله سلامت هلال احمر شهرستان نیر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر