کد خبر: 214942 A

فرماندار اردبیل:

فرماندار اردبیل گفت: بهبود فضای آموزش و پرورش به ارتقای سطح آموزش، پرورش و تربیت دانش‌آموزان کمک می‌کند.

فرماندار اردبیل گفت: بهبود فضای آموزش و پرورش به ارتقای سطح آموزش، پرورش و تربیت دانش‌آموزان کمک می‌کند.

به گزارش ایلنا در اردبیل، به نقل از روابط عمومی فرمانداری اردبیل، جواد زنجانی در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان اردبیل اظهار کرد: اعتبارات ملی، استانی و سفر رئیس جمهور به آموزش و پرورش ۱۰۰ درصد تخصیص یافته است.

وی افزود: اهداف آموزش و پرورش باید اهداف بلندی جهت ارتقای سطح آموزشی و پرورشی و تربیتی دانش‌آموزان باشد و در این راستا بهبود فضای آموزش و پرورش به این امر کمک می‌کند.

فرماندار اردبیل با ابراز خرسندی از اقدامات انجام شده در رابطه با بازگشایی مدارس گفت: همکاری دستگاه‌های مختلف در این رابطه خوب بوده و این فضای صمیمیت باید بیشتر از این هم باشد چون آموزش و پرورش متعلق به همه اقشار بوده و زیر بنای رشد و توسعه جامعه هم از این نهاد سرچشمه می‌گیرد.

زنجانی ادامه داد: همه ما به نوعی وظیفه داریم در ارتقای آموزشی و تربیتی در شاخص‌های مختلف یاری‌رسان آموزش و پرورش باشیم و آموزش و پرورش نیز باید ارتقای آموزشی و تربیتی در شاخص‌های مختلف را در صدر برنامه‌های خود قرار دهد.

این مسئول بر تعیین تکلیف ساختمان‌های بلااستفاده آموزش و پرورش در روستاها با همکاری بخشداری‌های تابعه تاکید کرد و گفت: ساختمان‌ها و مکان‌های بلااستفاده آموزش و پرورش در صورت عدم نیاز باید با هماهنگی‌های لازم و قانونی در اختیار نهادهای فرهنگی و قرآنی قرار گیرد تا بدین وسیله از تخریب آنها نیز جلوگیری شود.

فرماندار اردبیل با اشاره به فرا رسیدن فصل سرما، از مجهز بودن اکثر مدارس به سیستم گرمایشی مناسب خبر داد و بیان کرد: اداره کل نوسازی مدارس باید در سایر مدارس که تاکنون به سیستم گرمایشی مجهز نشده‌اند، اقدامات لازم را انجام دهد.

به گزارش خبرگزاری ایلنااز اردبیل، در این جلسه اعضای جلسه نسبت به ارائه نکته نظرات خود درباره مباحثمختلف آموزشی و پرورشی پرداخته و روسای آموزش و پرورش نواحی یک و دو نیز گزارشی از اقدامات انجام شده درخصوص آماده‌سازی مدارس و آغاز کلاس‌های درس ارائه کردند.

آموزش و پرورش آموزش و پرورش شهرستان ارتقای سطح استان اردبیل جامعه دانش آموزان رئیس جمهور رشد و توسعه روابط عمومی سرما
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر