کد خبر: 154670 A

شهردار تبریز:

با اعطای فاینانس به شهرداری تبریز موافقت شد.

ایلنا: شهردار تبریز از توافق مجموعه شهرداری تبریز و استانداری آذربایجان‌شرقی با معاون اول رئیس‌جمهور، جهت برخورداری ازتأمین منابع مالی خارجی «فاینانس» خبر داد.
به گزارش خبرنگار " ایلنا "، " صادق نجفی " در آئین افتتاح سالن ورزشی چندمنظوره آزادی گفت: با توافق شهرداری تبریز و استانداری آذربایجان‌شرقی با معاون اول رییس جمهوری، با اعطای ۹۰۰ میلیون دلار فاینانس به شکل EPCF موافقت شده است.
وی افزود: با تحقق این مقدار، خطوط یک، دو، سه و حتی بخشی از ترموای شهری تبریز به اجرا رسیده و چهره شهر تبریز به کلی دگرگون خواهد شد.
شهردار تبریز خاطرنشان کرد: با اراده و اشتیاق، قطعاً خواهیم توانست به اهداف مطرح در راستای اعتلای نام تبریز برسیم.
نجفی با اشاره به تصویب بودجه سال ۹۳ توسط شورای اسلامی شهر تبریز اظهار داشت: طی هماهنگی‌های به عمل آمده با فرماندار تبریز، مقرر شد سازمان‌های شهرداری آگهی‌ مناقصه‌های لازم را سریعاً برگزار نماید تا از ۱۲ فروردین سال جدید، بدون فوت وقت، شاهد شروع عملیات اجرایی ۱۲ پروژه بزرگ شهری باشیم.
وی تصریح کرد: خوشبختانه با توجه به رویکردی که شورای اسلامی شهر برگزیده، بیش از۶۰ درصد پروژه‌ها متعلق محدوده محروم وکم برخوردار شهر است که از آن جمله می‌توان به بهره‌برداری‌های مختلف از پارک‌های متعدد، تملیک ده‌ها هکتار زمین و ایجاد سرمایه‌گذاری‌های مطمئن اشاره کرد.
نجفی به رویکرد ورزشی شهرداری تبریز اشاره کرد و گفت: خوشبختانه افزایش خوبی در بودجه حوزه‌های ورزشی اعمال شده و بر این اساس، در سال ۹۳، شش یا هفت زمین ورزشی خاکی به زمین چمن تبدیل خواهد شد.
وی تاکید کرد: با زمان‌بندی مشخص و بدون کوچک‌ترین تزلزل، برنامه‌های تدوین‌شده را بر مبنای عهد و پیمانی که با مردم و نمایندگان محترم شورای اسلامی شهر بسته‌ایم پیش می‌بریم.

آذربایجان شرقی بودجه دلار رییس جمهوری زمین سرمایه گذاری شورای اسلامی شهر شهرداری فوت معاون اول رئیس جمهور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر