کد خبر: 162492 A

نامه سرگشاده دانشگاهیان جهرم به وزیرعلوم؛

جمعی از اساتید، دانشجویان و کارکنان دانشگاه جهرم در نامه ای به وزیر علوم تحقیقات و فناوری، خواستار مشخص شدن تکلیف انتخاب رییس جدید این دانشگاه شده اند؛ انتخابی که به گفته امضاء کنندگان این نامه باعثشده تا جامعه ی دانشگاهی جهرم ۳ ماه برای آن انتظار بکشد.

متن این نامه که یک نسخه از آن نیز در اختیار خبرگزاری ایلنا قرار گرفته به شرح ریر است:

بسمه تعالی

مقام عالی محترم وزارت علوم، تحقیقات و فناوری

استاد فرهیخته جناب آقای دکتر فرجی دانا

با سلام و تحیات

احتراماً به استحضار می رساند با توجه به نوپایی دانشگاه جهرم و نیاز مبرم آن به توسعه ی کیفی وکمی و اینکه شهرستان جهرم دارای مردمانی انقلابی و باسابقه ی درخشان فرهنگی و علمی می باشد، از حضرتعالی که شخصی آگاه به دغدغه های جامعه ی دانشگاهیان می باشید، تقاضامندیم که فردی شایسته و دارای سوابق درخشان از جنبه های علمی و اجرایی که خواسته ی طبیعی و بحق جامعه ی دانشگاهی است را جهت مدیریت این دانشگاه در نظر بگیرید تا مجموعه ی علمی و فرهنگی دانشگاه جهرم رسالت اصلی خود را به خوبی در جامعه ی اسلامی ایفاء نماید.

البته جامعه ی دانشگاهیان بر این امر واقف است که وزارت متبوع و دولت محترم تدبیر و امید تاکنون نیروهایی توانمند و با تجربه را جهت مدیریت دانشگاه در نظر گرفته اند تا دانشگاه جهرم بتواند با توسعه ی همه جانبه نقش موثری در پیشرفت استان و جامعه داشته باشد.

لازم به ذکراست که قریب سه ماه است که جامعه ی دانشگاه جهرم منتظر اعلام نظر صاحب وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برای معرفی مدیر توانمندی از جنبه های مختلف برای مدیریت دانشگاه می باشد.

امید است در فرصت مقتضی با معرفی گزینه ی مورد تایید وزارت علوم شرایط برای فعالیت های علمی، آموزشی و فرهنگی در دانشگاه جهرم بهبود یابد.

لیست اسامی اساتید، دانشجویان و کارکنان امضا کننده نامه پیوست می باشد. پیشاپیش از حسن توجه و نظر جنابعالی به دانشگاه نوپای جهرم که همچون نهالی تازه به لطف و مراقبت بیشتری نیاز دارد، کمال تشکر را دارد.

جامعه دولت علمی و فرهنگی علوم تحقیقات و فناوری وزارت علوم نامه دانشگاه جهرم دانشگاهیان ۶۰روز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر