کد خبر: 258732 A

مدیرکل راه و شهرسازی فارس:

مدیرکل راه و شهرسازی فارس گفت: چهارمین دوره انتخابات هیأت مدیره سازمان نظام کاردانی ساختمان فارس روز جمعه ۲۲ اسفندماه سال جاری به صورت همزمان با سراسر کشور در استان فارس برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از شیراز، هوشنگ عشایری بعد از ظهر امروز یکشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به برگزاری چهارمین دوره انتخابات هیأت مدیره سازمان نظام کاردانی ساختمان فارس اظهار داشت: این انتخابات روز جمعه ۲۲ اسفندماه سال جاری به صورت همزمان با سراسر کشور در استان برگزار می‌شود.

مدیرکل راه و شهرسازی فارس با بیان اینکه چهارمین دوره انتخابات هیأت مدیره سازمان نظام کاردانی ساختمان فارس در ۱۶شهرستان فارس برگزار می‌شود، تصریح کرد: این انتخابات در شهر شیراز و ۱۵ حوزه اخذ رأی در سراسر استان برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: با برنامه ریزی‌های صورت گرفته کاردان‌های عضو سازمان نظام کاردانی ساختمان فارس می‌توانند با ارائه کارت عضویت معتبر در تمام حوزه‌های مذکور، آراء خویش را در صندوق‌ها واریز کنند.

عشایری ادامه داد: چهارمین دوره انتخابات هیأت مدیره سازمان نظام کاردانی ساختمان فارس در شهر شیراز درساختمان سازمان نظام کاردانی ساختمان فارس و در شهرستان‌ها نیز در محل برگزاری انتخابات ادارات راه و شهرسازی شهرستان‌ها برگزار می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: به منظور تسهیل در برگزاری انتخابات به اعضای سازمان در شهرستان‌های سراسر استان از طریق پیامک اطلاعات مربوط به زمان و مکان برگزاری انتخابات اعلام خواهد شد.

این مقام مسئول ادامه داد: به منظور شرکت حداکثری اعضا در انتخابات مذکور، زمان در نظر گرفته شده برای حضور در حوزه‌های اخذ رأی از ساعت ۸ صبح روز جمعه لغایت ساعت ۱۷‌‌ همان روز خواهد بود.

عشایری با تاکید بر ضرورت برگزاری یک انتخابات پرشور تصریح کرد: تشکیلات سازمان نظام کاردانی ساختمان در ارتقای کیفیت ساخت و ساز در استان بسار موثر است لذا حضور حداکثری در انتخابات می‌تواند در این راستا بسیار با اهمیت باشد و زمینه مساعد برای فعالیت هر چه بهتر و بیشتر هیأت مدیره آن سازمان را فراهم کند.

       

استان فارس انتخابات پیامک راه و شهرسازی زمان و مکان ساخت و ساز مدیرکل راه و شهرسازی فارس نظام کاردانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر