کد خبر: 258826 A

سرپرست اداره کل اموراجتماعی و فرهنگی استانداری گیلان

سرپرست اداره کل اموراجتماعی و فرهنگی استانداری گیلان گفت: کار‌شناسان اموراجتماعی فرمانداری‌های گیلان از ادغام مباحث اجتماعی و سیاسی پرهیز کنند.

به گزارش ایلنا از رشت، یونس رنجکش بعد از ظهر امروز در جریان کارگاه آموزشی کار‌شناسان اموراجتماعی فرمانداری‌های گیلان اظهار کرد: رصد تحولات اجتماعی مستلزم مهارت آموزی کار‌شناسان درحوزه شناخت آن تحول است.

وی نقش کار‌شناسان اموراجتماعی در فرمانداری‌ها را مهم دانست و افزود: کار‌شناسان اموراجتماعی در فرمانداری‌ها برای شناسایی دقیق چالش‌ها و فرصت‌های اجتماعی و پیشگیری از آسیب‌های احتمالی نقش مهمی ایفا می‌کنند.

 سرپرست اداره کل اموراجتماعی و فرهنگی استانداری گیلان با تاکید بر اینکه کار‌شناسان اموراجتماعی باید نقشی پررنگ در فرمانداری‌ها داشته باشند، اذعان کرد: نقش این کار‌شناسان در شناخت دقیق از ظرفیت‌های اجتماعی هرشهرستان بسیار اثربخش است.

وی تصریح کرد: توجه به ارائه اطلاعات دقیق از وضعیت اجتماعی و پرداختن به برنامه‌ها در حوزه نشاط اجتماعی با توجه به اهداف نظام و برنامه‌های دولت تدبیروامید در حوزه اجتماعی فرمانداری‌ها امری ضروری است.

رنجکش، پرهیز از ادغام فعالیت‌های اجتماعی با حوزه سیاسی را مهم برشمرد و تاکید کرد: کار‌شناسان حوزه اجتماعیفرمانداری‌ها نسبت به این مهم دقت بیشتری داشته باشند.

به گزارش ایلنا، در این کارگاه آموزشی که کار‌شناسان ۱۶ فرمانداری شهرستان‌های گیلان حضورداشتند، آخرین شیوه‌ها و برنامه‌های حوزه اجتماعی در تعامل با سازمان‌های مردم نهاد، نهادهای فرهنگی و اجتماعی بازآموزی شد.

دولت فرهنگی و اجتماعی گیلان اجتماعی سیاسی شناسان ادغام فرمانداری پرهیز اموراجتماعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر