کد خبر: 258857 A

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت ماسال خبرداد:

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت ماسال از برپایی 48 مرکز فروش فوق العاده ویژه نوروز در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری ایلنا از ماسال، علی حسینی ظهر امروز در ستاد تنظیم بازار این شهرستان با اشاره به برپایی فروش‌های فوق‌العاده اظهار کرد: واحدهای صنفی و خدماتی ماسال با توجه به توریستی بودن و افزایش سفرهای نوروزی به این شهرستان برای ارائه خدمات مطلوب‌تر و گسترده در ایام عید نوروز همکاری دارند.

وی، برپایی فروش فوق‌العاده در ماسال را  با همکاری 48 واحد صنفی و دو فروشگاه بزرگ عنوان کرد و افزود: اقلام و کالاهای مورد نیاز شهروندان در این مراکز با 10 تا 20 درصد کمتر از قیمت بازار به شهروندان عرضه می‌شود.

 رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت ماسال تصریح کرد:  مدت زمان برپایی این فروش‌های فوق‌العاده از 15 اسفند به مدت 10 روزماسال ادامه دارد.

وی با اشاره به اینکه مراکز خدماتی و عرضه‌کنندگان کالا موظف به رعایت سود قانونی، درج قیمت کالا و خدمات و صدور فاکتور برای مشتری هستند، خاطرنشان کرد: در صورت عدم رعایت موارد مذکور پرونده تخلفات آنها برای سیر مراحل قانونی به تعزیرات حکومتی ارسال می‌شود.

حسینی از شهروندان خواست تا در صورت مشاهده هرگونه تخلف موارد مشاهده‌ای خود را به سامانه شبانه‌روزی ستاد خبری 124 و یا شماره 44660387 اداره صنعت، معدن و تجارت و یا شماره تلفن 44663280 اتاق اصناف ماسال اطلاع دهند.

وی بازرسی و انجام گشت‌های مشترک با همکاری اداره ‌ها و نهادهای مرتبط با عرضه کالا و خدمات را از جمله مهم‌ترین برنامه‌های این طرح سراسری عنوان کرد و یادآور شد: طرح کشیک‌های ویژه نانوانی‌ها، مراکز و واحدهای خدماتی ماسال در ایام عید نوروز انجام می شود.

ایام عید نوروز تعزیرات تنظیم بازار رئیس اداره صنعت معدن و تجارت سفرهای نوروزی شماره تلفن صنعت معدن و تجارت نوروز تخلفات ماسال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر